[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 04. 02. 19:55

Nekem a zakó annyira nem tetszik. Olyan "GTA IV-s" ha lehet ezt mondani. Meg igazából egyik kép sem játékmenetből van kiragadva, úgyhogy ez alapján nem lehet következtetést levonni. A IV-s tuti nem játékmenetből van, hiszen azért nem így néz ki ebben a ruhában Niko. Az V-ös meg nyilván egyértelmű, hogy nem lehet játékmenetből kiragadott kép, ennél sajnos már csak csúnyább lehet majd. Valahogy a promociós képek mindig szebbek a valóságnál, de ez valahol így is van rendjén.

Hát Dave, mivel sokak szerint eléggé átlagon aluli lett, így lehet hogy lenne olyan ember, aki tudna ennél tetszetősebbet csinálni kemény 20 perc alatt. No nem azért hogy kötekedni akarjak, de tényleg így van. Viszont neked tetszik, ez a lényeg. Nekem kevésbé, de a borító úgysem érdekel, úgyhogy mindegy. :)

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 04. 02. 20:03

Egész jó lett a borító szerintem jobb is mint a IV, csak kicsit kár, hogy kevés az új artworkot. Észrevettem, hogy az eddigi összes 3D-s GTA-nál a bal felső sarokba helikopter van.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 04. 02. 20:38

Az első kép jó, a GTA V nem olyan elmosódott, meg a karakterek szebbek lettek az IV-hez képest. A második képen viszont nagy szar az az Audi R8. Úgy néz ki, mint valami kis RC autó!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 04. 02. 20:47

Dave írta:Cseszneki szerintem már kész vagy a képpel nem?
Mikor töltöd fel? - Már rég lejárt a 20 perc, remélem jobb lett mint ez, mert ezt ha te felülmúlod akkor én kilépek a GTAPlace-ről!
Már pont ilyen hülyeséggel fogom eltölteni az időm

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 02. 20:52

Te írtad, hogy tudsz jobbat, várom holnap....

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 04. 02. 21:52

Dave írta:Te írtad, hogy tudsz jobbat, várom holnap....
Várjad csak... :lol:

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 02. 22:06

Nem bírom a "hang" embereket...

Örülök neki, hogy tartották a régi borító formuláját. Nem hiszem, hogy egyhamar kapunk új infókat a 10 kép és a borító után.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 04. 02. 22:38

20 perces munka? Bekaphatja mindenki aki ennyire leszarja annak a munkáját aki fáradtságos munkával MEGRAJZOLTA, SZÍNEZTE, PHOTOSHOP-OLTA, MEGSZERKESZTETTE....komolyan mondom...szégyelje magát az aki ilyet mond. 20 perces munka? Gyerünk kapsz 20 percet meg kell rajzolnod, színezd, photoshopolnod, szerkesztened 8 rajzot...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 04. 02. 23:21

Srácok nyugi, álljatok le! Örüljünk neki, hogy elég rövid időn belül kaptunk 10 képet + egy borítót, ami a R* eddigi marketingjéhez képest elég nagy szó.
Valakinek tetszik a borító, valakinek nem, el kell fogadni, ugyanakkor elég egyszer is elmondani, hogy nem tetszik és kész. Ez a 20 perc alatt kész vagyok vele duma meg eléggé gyenge szöveg, attól, hogy nem tetszik, attól még igenis van benne munka és nem 20 perc alatt csinálták meg!

Egyetértek Kiscserko-val meg Nox-szal, kezd nagyon izomszag lenni köztetek, nyugodjatok meg. Majd a játék kijövetelénél úgyis vége lesz a nézeteltéréseteknek, mert akkor Dave nem egy olyan játékot fog foggal-körömmel védeni, amiről még keveset tud, és Cseszneki sem fog egy olyan játékot szidni, amiről még ő sem tud sokat.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 04. 03. 15:02

Bírom az olyan embereket, akik így nagyon jól mondják a másiknak az instrukciókat :D Azért remélem senki sem gondolja, hogy ezt a borítót EGY DARAB EMBER TERVEZTE?!
Ugye nem?!
Először is legalább két-három grafikus megrajzolta az artworköket, azután következett a színezés számítógéppel, majd kicsit belevágtak, összeillesztették, és rárakták a GTA V logót. Ehhez mondjuk egy tapasztalt grafikus - az artworkökkel a fiókjában - és tíz perc bőven elég. Nem beszélve egy csapatról.
Mellesleg kész artworkökkel nem nehéz már egy ilyet csinálni, ha van photoshopod és pár hónapos tapasztalatod. És mielőtt nekem akarna bárki ugrani, nem saját kútfőből dolgozom, hanem a barátom segítségével, aki tizenhét éve grafikusként dolgozik egy naptárgyártónál. Lehet nála jobban tudni! :lol:

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 04. 03. 17:22

insanity06 írta:20 perces munka? Bekaphatja mindenki aki ennyire leszarja annak a munkáját aki fáradtságos munkával MEGRAJZOLTA, SZÍNEZTE, PHOTOSHOP-OLTA, MEGSZERKESZTETTE....komolyan mondom...szégyelje magát az aki ilyet mond. 20 perces munka? Gyerünk kapsz 20 percet meg kell rajzolnod, színezd, photoshopolnod, szerkesztened 8 rajzot...
Jaj szegény grafikus! Mennyire sajnálom őt! Biztos fáradtságos munka lehetett a már kiadott rajzokat összevagdosni jó fizetésért!
Kiscserko írta:Nem bírom a "hang" embereket...
Azért ennyire ne vedd már zokon, hogy bénának tartom ezt a borítót

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 04. 03. 17:59

Na jó, de azért komolyan, semmi pozitívumot nem látni semmiben? -.-

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 04. 03. 18:02

Mr.Vercetti írta:Na jó, de azért komolyan, semmi pozitívumot nem látni semmiben? -.-
Ez van! Nem tehetek róla, hogy a hírek amik jöttek negatívak számomra.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 04. 03. 18:32

Mondjuk igaz hogy sok rossz hír jött (pl. szeptemberig csúsztatás, PC-s késés, 3 karakter, randizás kivétele stb...) De vannak jó hírek is (pl. orbitális méretű változékony terület, állatok és sok új egyéb játékelem, visszatérő "jóságok" a korábbi gta-kból (pl. minigun, vonatok, buszjáratok stb...)) meg kell látni a jót is :) Persze elfogadom, hogy nem tetszik a borító, én sem azt mondom, hogy tökéletes lett...

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 04. 03. 18:37

Mr.Vercetti írta:Mondjuk igaz hogy sok rossz hír jött (pl. szeptemberig csúsztatás, PC-s késés, 3 karakter, randizás kivétele stb...) De vannak jó hírek is (pl. orbitális méretű változékony terület, állatok és sok új egyéb játékelem, visszatérő "jóságok" a korábbi gta-kból (pl. minigun, vonatok, buszjáratok stb...)) meg kell látni a jót is :) Persze elfogadom, hogy nem tetszik a borító, én sem azt mondom, hogy tökéletes lett...
Amik neked pozitívnak számít az nálam is az. Csak ezek már kb 1.5 éves hírek

Lezárt