Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 01. 18:42

Ha jól emlékszem, három hónappal a megjelenés előtt szoktak elindulni a végleges hivatalos oldalak.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 01. 18:46

Kösz Mester! :D

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 02. 10:47

Nekem ma ugrott be a dolog, hogy ugye 3 karakterünk lesz, lehet, hogy először a szériában lesz majd valami jó coop módunk is? Lehet régebben volt róla cikk/hír, ez esetben lemaradtam róla, ne nézzetek hülyének :D

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 02. 13:59

realostew írta:Nekem ma ugrott be a dolog, hogy ugye 3 karakterünk lesz, lehet, hogy először a szériában lesz majd valami jó coop módunk is? Lehet régebben volt róla cikk/hír, ez esetben lemaradtam róla, ne nézzetek hülyének :D
Ha jól emlékszem akkor a single player-ben nem lesz kooperatív mód de a multiban igen

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 02. 13:59

Visali írta:Ha jól emlékszem, három hónappal a megjelenés előtt szoktak elindulni a végleges hivatalos oldalak.
Lehetne már az a 3 nap. Én azthittem ilyen marad majd,de örülök hogy máshogy néz majd ki

Avatar
JellemesMartin
CJ zoknija
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. 04. 28. 07:34

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: JellemesMartin » 2013. 05. 04. 13:05

realostew írta:Nekem ma ugrott be a dolog, hogy ugye 3 karakterünk lesz, lehet, hogy először a szériában lesz majd valami jó coop módunk is? Lehet régebben volt róla cikk/hír, ez esetben lemaradtam róla, ne nézzetek hülyének :D
Igen, ez jó lenne... Egyikünk lenne Trevor, másik Franklin, a harmadik meg Michael, és így játszanánk végig a sztorit. Ha csak ketten vagyunk, a harmadikat irányítaná a gép.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 04. 13:42

realostew írta:Nekem ma ugrott be a dolog, hogy ugye 3 karakterünk lesz, lehet, hogy először a szériában lesz majd valami jó coop módunk is? Lehet régebben volt róla cikk/hír, ez esetben lemaradtam róla, ne nézzetek hülyének :D
Esélytelennek tartom, hogy a fősztorit lehessen coopban játszani

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 04. 18:41

JellemesMartin írta:
realostew írta:Nekem ma ugrott be a dolog, hogy ugye 3 karakterünk lesz, lehet, hogy először a szériában lesz majd valami jó coop módunk is? Lehet régebben volt róla cikk/hír, ez esetben lemaradtam róla, ne nézzetek hülyének :D
Igen, ez jó lenne... Egyikünk lenne Trevor, másik Franklin, a harmadik meg Michael, és így játszanánk végig a sztorit. Ha csak ketten vagyunk, a harmadikat irányítaná a gép.
Sajnos már korábban megerősítették, hogy a játék nem fog online co-opot tartalmazni, offline osztott képernyőset meg pláne nem, szóval ez a co-op nagyon úgy néz ki, hogy a SA sajátossága marad a sorozatban egy darabig. De mivel össze-vissza beszélnek a magazinok és egyik cikk több dologban hazudtolja meg a pár hónappal előttit, mint a másik, ezért még talán a co-op-ra is esélyt látok, elvégre ha már egy rakat főszereplő van, akkor a kettős játék is visszatérhetne. Bár szerintem ez nem fog megtörténni, de kitudja, ha háromhavonta megváltozik szinte minden tény a játékról, akkor még ez is megeshet.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 04. 21:05

Megerősítették, hogy lesz co-op multiplayer, azaz online co-op, de nem sztorivonal, hanem GTAIV-es Noose küldetés meg "Bomb da Base II" szerűek lesznek. Eddig úgy volt, hogy offline co-op nem lesz, de remélem ezt a tömeg akarata miatt megváltoztatják, vagy legalább DLC-ként legyen elérhető.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 05. 11:10

szerintem fasza lenne egy 2-3 fős coop sztorivonalban. Na mind1, még meggondolhatják magukat :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 05. 13:08

Kiscserko írta:Megerősítették, hogy lesz co-op multiplayer, azaz online co-op, de nem sztorivonal, hanem GTAIV-es Noose küldetés meg "Bomb da Base II" szerűek lesznek. Eddig úgy volt, hogy offline co-op nem lesz, de remélem ezt a tömeg akarata miatt megváltoztatják, vagy legalább DLC-ként legyen elérhető.
Az offline co-op-ot én is nagyon szeretném, persze csak osztott képernyőn, nem úgy, mint anno volt a SA-ban. Ott elég idegesítő volt az offline többesjáték, a két (sima xboxon négy) játékosnak folyton együtt kellett lenniük, nem szállhattak külön járművekbe, és az eszeveszett lövöldözésen kívül mást nem nagyon csinálhattak. Persze az sem volt rossz, de az osztott képernyő mindenképp jobb megoldás lenne, mert akkor a játékosok bármerre elmehetnének, nem függnének annyira egymástól.
Én csak annyiból nem örülnék a DLC co-op-nak, mert nem tartom fairnek, hogy az igazán jó dolgokat egyre többen DLC formában adnak ki. De ebbe most ne menjünk bele. A lényeg, hogy én is örülnék ennek az offline többesjátéknak, nagyot dobna a játékon, de nem hiszem, hogy megcsinálják, bár a fene tudja, még milyen változtatások lesznek szeptember 17-ig.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 05. 20:42

Remélem lesznek ilyen szórakoztató miniküldetések, mint a Rumpo Rampage a GTAIII-ban! Vagy mint a minirepülős a SA-ban!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 06. 08:01

Szórakoztató? Neked az volt? Számomra irritáló volt.. Én örülnék ha nem lenne :lol: A repülők irányítása valahogy sosem ment rendesen, vagy csak szerintem van hülyén megoldva.

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 06. 09:49

uu azok a Zero-s küldetések! -.-" nagyon rühelltem.nagyon nehezen lehetett őket irányítani .fuu :D

Avatar
DOGG
Pogo, a majom
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011. 08. 02. 18:10
Tartózkodási hely: Pásztó

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: DOGG » 2013. 05. 06. 16:54

A novemberi gameinformerben írtak olyat , hogy a gta iv-ből visszatér néhány karakter, de főhősök már nem.
Viszont az új trailerekben látható volt a lost mc felirat Trevor trailerében. Franklin trailerében pedig az egyik fickó kiköpött Luis volt. Lehetséges hogy az EFLC főhősei visszatérnek?

Válasz küldése