Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 20. 19:32

dani.szentgali írta:Amúgy ha jól látom, Edwardnak egyáltalán nincs még egy valamire való kalózkapitány egyenruhája sem. Még Connornak is volt egy kapitányruhája, a "nagy kalóz" Edwardnak meg nincs.
Ebben van valami :lol:
dani.szentgali írta:És valljuk csak be, elég röhejesen néz ki egy szakadt assassin kapucniban ott a kormány mögött.
nekem nincs vele bajom
Ezt a kalózos témát még nem szabad leírni. Ki tudja mit hoznak ki a sztorijából. Meg kell várni, hogy egyáltalán milyen kalóz is lesz Edward
dani.szentgali írta:ahogyan egy SZÁRAZFÖLDÖN sétálgatós multiplayer sem
Szerintem meg az ACbe és egy sima kalózos játékba felesleges a többjátékos mód

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 20. 19:35

Az felesleges, ha a sima kezdőket öszeengedik a profikkal. Az AC III multijában olyan hamar elvérzik az ember, ha nem őstehetség, hogy csak na...
Én szerintem meg mindenhol lehet egy jó lövöldözős multiplayer, L.A. Noire -hoz sem ártott volna, akkor már az AC-ba is jöhet. Ha nem is lövöldözős... :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 20. 19:53

Ha nem is lövöldözős, akkor hajós. Ha már úgyis Karibb-tenger kalózai szimulátorrá akarják tenni a sorozatot, akkor legalább ennyi pozitívum lehetne benne. De a multi még mindig ugyanaz. -.-

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 20. 20:05

dani.szentgali írta:Ha nem is lövöldözős, akkor hajós
Nem lesznek benne tengeri csaták? Ez jó nagy baklövés
dani.szentgali írta:Ha már úgyis Karibb-tenger kalózai szimulátorrá akarják tenni a sorozatot, akkor legalább ennyi pozitívum lehetne benne.
Szerencsére ettől nem kell tartani. A bejelentéskor nyilatkozták, hogy a kalózok nem olyanok lesznek, mint a filmekben

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 20. 20:08

Lesznek benne tengeri csaták, de mi most a multiplayerről beszéltünk. Abban pedig nem lesz, csak megint a Brotherhoodos trágya.

Az, hogy mit mondanak a bejelentéskor, az megint már dolog. A GTAV bejelentésekor is mondtak egy csomó olyan dolgot, amiről csak később derült ki, hogy most tényleg lesz-e vagy sem. Az ilyen bejelentéseket nem minden esetben kell készpénznek venni. Majd, ha látom, hogy ezek "más" kalózok, nem pedig a filmesek, akkor elhiszem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dani.szentgali 2013. 07. 20. 20:11-kor.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 20. 20:08

A multira gondoltam én is

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 20. 20:13

Hüblookohelimedion írta:A multira gondoltam én is
Akkor egyetértünk, szerintem is nagy baklövés. Zsinórban másodszorra rontják el egy forradalmi multiplayer lehetőségét, amely játékélményben bármilyen multiplayer játékkal felvehetné a versenyt, ellenben ezzel az inkább nem mondom mivel, amit a Brotherhood óta adagolnak.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 20. 20:15

Pedig ebből a hajós témából multi terén sokat ki lehetne hozni, nem csak annyit, hogy 2 játékos lövi egymást

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 20. 20:39

Hüblookohelimedion írta:Pedig ebből a hajós témából multi terén sokat ki lehetne hozni, nem csak annyit, hogy 2 játékos lövi egymást
Én sem erre gondoltam. Már párszor leírtam, de a kedvedért, hogy ne kelljen ennyi hozzászólást visszaolvasnod ebben a topicban, még egyszer leírom, hogyan is képzeltem volna el az AC3-mas tapasztalataim alapján az AC4 forradalmi hadihajós multiját.

1. Az alapja roppant egyszerű lenne. Minden játékosnak lenne egy alap hajója, amely kb. akkora lenne és úgy is nézne ki, mint az AC3-ban a legkisebb, leggyengébb ellenséges hajótípus. Ezt lehetne pedig fokozatosan továbbfejleszteni, mire rendes, Aquilla méretű és fegyverzetű hadihajót csinálsz belőle. Erre pedig épülnének különböző játékmódok, ahol tapasztalati pontokat és pénzt kapnál minden egyes meccs után attól függően, hogy hogyan szerepeltél az adott meccsen. Lennének különböző szintek, amelyek különböző kiegészítőket, esetleg perkeket rejtenének, amelyekkel fejleszthetnéd a hajódat. És gyakorlatilag ennyi lenne/lett volna a kívánságom az AC4-nél.

2. A játékmódok természetesen nem abban merülnének ki, hogy két ember lőné egymást a hadihajójával addig, amíg a másik el nem süllyed. Lennének klasszikus játékmódok, mint pl deathmatch, amiben nem két, hanem sokkal több játékos hajózna és harcolna a tenger egy adott pontján és amelyik játékosnak a hajója megmarad, az nyeri a meccset. Lehetne ugyanez, csak csapatban, azaz team deathmatch, amiben két hajóflotta küzdene egymással és az a csapat nyerne, aki előbb süllyeszti el a másik flotta összes hajóját. Persze lehetnének pontfoglalós játékmódok is, amiben a két flotta kettő, esetleg három kijelölt pont megtartásáért küzdenének és az a flotta nyerne, aki hosszabb ideig be tudja védeni az ellenségtől a pontokat. Aztán lehetne olyan, hogy sok játékos egy csapatban azt a feladatot kapná, hogy likvidáljanak egy erődöt a vízről. A lehetőségek tárháza szinte végtelen.

3. A fejlesztések olyanok lennének, mint nagyobb, erősebb hajótest, több ágyú, aknák, különböző lövedékek. A perkek (boostok) pedig lehetnének olyanok, hogy nagyobb sebesség széllel szemben is, vagy hogy egy meggyengített ellenséges játékos hajóját meg tudod csáklyázni és még sorolhatnám. Szóval itt is végtelen lehetőségek lennének.

Pillanatnyilag csak ennyi jutott eszembe, remélem, így már érteni fogod, hogy én milyen hajós multit vártam volna az új AC-től.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 20. 22:50

Örülök neki, hogy Hüblookohelimedion a névvel együtt azt is megváltoztatta, hogy itt már ha jól számoltam zsinórban kétszer-háromszor is felhozott érveket! Így tovább :)

Hajós multira attól félek addig kell várni, amíg egy profi fejlesztőcsapat, azaz a Rockstar Games vagy a Noughty Dog nem csinál egy hajós játékot. És egyik csapat se valószínű, hogy ilyenen gondolkozna :(

Az a vicces, hogy eleinte hogy leszólták és szétoltották a Disney Pirates of the Caribbean-ét, és végül kisült, hogy EZT csinálják a "megmutatjuk, milyenek voltak az IGAZI kalózok" kijelentésükkel -.-

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 20. 23:06

Nem kéne feltétlenül R* meg Csintalan Kutyus. Utóbbival kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, de azért a R* a multiplayer terén azért eddig nem volt éppen "profi". Bár mindenki azt mondja, hogy az MP3 jó hatással volt rájuk ezen téren. Majd a GTAV-nél meglátjuk, pontosan milyen hatással volt az MP3 multiplayere a R*-ra. Visszakanyarodva a témára: Ha jól emlékszem Kiscserko, még pont te mondtad, hogy az Ubiék azt nyilatkozták, hogy már (nagy nehezen) rávették magukat a hajós multira és meg is fogják csinálni, csak nem az AC4-ben. Szóval lehet, hogy nem kell itt annyit várni a hajós multira, csak sajna nagy valószínűséggel next-genekre lesz már csak az új AC/kalózos Ubi játék, így én pedig tuti nem élvezhetem a hajós multizás lehetőségét. Az Ubifos bekaphatja!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 20. 23:13

Valóban, azt mondták, hogy, idézem, "ha a rajongók szeretnék, akkor talán megcsináljuk". És ezzel eléggé ellentmond, de ugyanabban az interjúban azt mondta a multiplayer szekció vezetője, hogy "megpróbáltuk, de nem sikerült összehozni, hiszen a ACIII hajós módját is két évig tartott megcsinálni". Ezek nem pontos idézetek, aki a pontosat szeretné olvasni, az lapozzon néhány oldallal hátrébb, ott már leírtam.

Így aztán ELVILEG, LEHET, hogy ESETLEG egy NEXT-GEN AC részben megcsinálják... Reménykedjünk a legjobbakban, de valószínűnek tartom, ha esetleg megcsinálják, akkor is k*rva bugos lesz!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 21. 10:25

Bugok pedig minden multiplayerben vannak. Már az AC3 szingliében is megakadt egy párszor a haditengerészetes küldetések közben a játék, főleg akkor, amikor szorosoknál túl közel mentem a parthoz, akkor úgy framelt meg akadt amíg vissza nem tértem a nyílt vízre, hogy csak na. Amúgy multiplayerben ez a bugolás attól is függ, hogy hány szervert nyitnak hozzá meg és ezeket a szervereket mennyire tartják karban. Ha annyi lenne és mindegyik úgy lenne karbantartva, mint mondjuk egy COD-ban, akkor nem lenne annyi bug/akadozás+ egyszerre több játékos is játszhatna. De az idióta Ubisoftnak és a hozzáállásának köszönhetően ez a hajócsatás multiplayer még annyira a jövő zenéje.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 21. 13:26

Nekem hajócsata egyszer se laggolt, viszont voltak olyan vicces dolgok, hogy szemből nekimentem a sziklafalnak, akkor egy métert lepattantam róla, aztán megint nekimentem, megint lepattantam, és ezt addig, amíg bele nem haltam :D

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 07. 21. 19:02

Ebben a videóban azt mutatják, hogy lehet az AC3-ban Ezio-val menni Konstantinápoly-ban. El tudnátok linkelni azt a küldetést, amiben lehet, vagy ez csak egy mod?
A videó: http://www.youtube.com/watch?v=CyVXznBrwNE

Válasz küldése