Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 03. 11:36

Kiscserko írta:Mindig is AC-nek készült, mert így tudják eladni. Azon csodálkozom, hogy a Watch_Dogsot nem a jövő év AC-jének akarták eladni, belerakva egy kapucnis alakot, mert kb ugyanannyira hasonlít a WD egy AC-re, mint a Black Flag.
Nem kellene túlzásba esni

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 03. 12:47

Cseszneki írta:
Kiscserko írta:Mindig is AC-nek készült, mert így tudják eladni. Azon csodálkozom, hogy a Watch_Dogsot nem a jövő év AC-jének akarták eladni, belerakva egy kapucnis alakot, mert kb ugyanannyira hasonlít a WD egy AC-re, mint a Black Flag.
Nem kellene túlzásba esni
Nem is túloztam! Ezt gondolom erről a dologról.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 03. 16:04

Kiscserko írta:Nem is túloztam! Ezt gondolom erről a dologról.
Ez akkor is túlzás

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 04. 12:00

Kis érdekesség: Ma jött a hír, hogy magyar felirattal jön az AC4 Black Flag, bár erre a 3 után lehetett is számítani, hogy az új AC is kap magyar feliratot, ami viszont érdekesebb hír és kicsit OFF is, hogy nemcsak a Black Flag, hanem a Watch Dogs is kap magyar feliratot!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 04. 12:06

dani.szentgali írta:Kis érdekesség: Ma jött a hír, hogy magyar felirattal jön az AC4 Black Flag, bár erre a 3 után lehetett is számítani, hogy az új AC is kap magyar feliratot, ami viszont érdekesebb hír és kicsit OFF is, hogy nemcsak a Black Flag, hanem a Watch Dogs is kap magyar feliratot!
A Watch Dogs is? :o
Ez szuper, azonban nem valószínű, hogy megveszem... a GTA-val úgyis elleszek, és talán, de csak talán karácsonykor beszerzem a Black Flaget...
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 04. 12:13

A WD-t én sem tervezem megvenni, de őszintén szólva a Black Flaget sem veszem meg. A GTAV-tel (ha valóban úgy sikerül és minden játékosigényemet kielégíti) valószínűleg egy teljes évig elleszek anélkül, hogy más játékra vágynék.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 04. 12:22

A GTA V-tel én is sokáig elleszek :D. Bár, a Black Flaget nem is várom annyira, meguntam... Régen, imádtam az AC sorozatot, a GTA sorozat mellett ez volt a második kedvenc játékom, de elszúrták ezzel a minden évben új részek kiadásával... Őszintén szólva; már nem izgat annyira az AC, minek vegyem meg a Black Flaget? Pénzkidobás, 2014-ben megint újabb AC jön, ami valószínűleg AC V névre fog hallgatni. -.-

Egyébként, ezeket a magyar fordításokat nem a PlayON webáruház készíti? Tudtommal, ők készítették az AC 3-nál is. Mondjuk, annak örülnék, ha a GTA V is magyar felirattal jönne, bár erre nincs sok esély... :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 04. 12:34

Az AC sorozat engem érdekelne az évenkénti megjelenés ellenére is, ha valóban AC lenne a Black Flag, nem pedig Pirates Of The Caribbean The Videogame, meg ha lenne az új részekben legalább a harcrendszeren, harcmozdulatokon nagy újítás. Ez az egy dolog szerintem nem lenne számukra túl megerőltető, ha már a többi dolgon nem újítanak semmit. Én például ehelyett a kalózos marhaság helyett egy Kínában játszódó AC-nek örültem volna, és nem vártam volna túl sok újítást a grafikán meg a fizikán, csak a harcrendszer kicserélését. Ennyivel meg még egy jó sztorival, amiben a 3-nál jobb főküldetések vannak, engem már meg tudott volna venni a Ubisoft, sőt, talán még ezen a Black Flagen is elgondolkodtam volna, ha legalább megcsinálják a hajós multit. Bár ez még így sem lett volna AC, de legalább élvezhető lett volna. Így viszont felejtős az egész, remélem a Black Flag nem fog túl nagy sikerrel járni és a kudarca majd jól fejbecsapja Uborkáékat, és újra normális AC-ket fognak csinálni, a hadihajózásra pedig egy külön, új játékot fognak készíteni, amibe már a hajós multit fogják belerakni.

A magyar felirat hiánya engem nem zavarna a GTAV-ben, bár hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem lenne poén, de így is nyelvvizsgára készülök, így nem fog ártani a full angol játék.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 04. 15:44

dani.szentgali írta:Kis érdekesség: Ma jött a hír, hogy magyar felirattal jön az AC4 Black Flag, bár erre a 3 után lehetett is számítani, hogy az új AC is kap magyar feliratot, ami viszont érdekesebb hír és kicsit OFF is, hogy nemcsak a Black Flag, hanem a Watch Dogs is kap magyar feliratot!
De jó! Nagyon örülök... -.- Remélem olyan emberek kapják most meg a fordítást, akik hamár angolul nem tudnak, legalább magyarul tanuljanak már meg! Vagy be lehessen állítani, hogy angolul legyen a küldetéskiírás, meg minden, mert feliratozás nélkül kibírom, de ne már, hogy egy olyan játékot, amit eredetileg angol nyelvre készítettek, ott a küldetéskiírások csak lengyelül, oroszul, csehül, meg "magyarul" legyenek! :@ :( :| -.-
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 04. 16:25

dani.szentgali írta:Kis érdekesség: Ma jött a hír, hogy magyar felirattal jön az AC4 Black Flag, bár erre a 3 után lehetett is számítani, hogy az új AC is kap magyar feliratot, ami viszont érdekesebb hír és kicsit OFF is, hogy nemcsak a Black Flag, hanem a Watch Dogs is kap magyar feliratot!
Nem gondoltam volna, hogy a Watch Dogs is kap fordítást :D
Amúgy még az új Splinter Celt is magyarul fogják kiadni
Le a kalappal az Ubisoft előtt!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 04. 19:22

Cseszneki írta:
dani.szentgali írta:Kis érdekesség: Ma jött a hír, hogy magyar felirattal jön az AC4 Black Flag, bár erre a 3 után lehetett is számítani, hogy az új AC is kap magyar feliratot, ami viszont érdekesebb hír és kicsit OFF is, hogy nemcsak a Black Flag, hanem a Watch Dogs is kap magyar feliratot!
Nem gondoltam volna, hogy a Watch Dogs is kap fordítást :D
Amúgy még az új Splinter Celt is magyarul fogják kiadni
Le a kalappal az Ubisoft előtt!
Nem hiszem, hogy az Ubisoft fordítja le.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 04. 19:46

realostew írta:Nem hiszem, hogy az Ubisoft fordítja le.
persze, mert azt egy fordító csapat csinálja. Ubisoft és a PlayON fordíttatja le velük.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 04. 20:26

Cseszneki írta:
realostew írta:Nem hiszem, hogy az Ubisoft fordítja le.
persze, mert azt egy fordító csapat csinálja. Ubisoft és a PlayON fordíttatja le velük.
Igen, és az az a fordítócsapat, amit remélhetőleg lecseréltek.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 05. 18:54

Kiscserko írta:Igen, és az az a fordítócsapat, amit remélhetőleg lecseréltek.
Olyan rossz azért nem lett az AC3 fordítása

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 05. 19:48

Kivételesen Csesznekivel kell, hogy egyetértsek. Nem azt mondom, hogy kifogásolhatatlan volt az AC3 fordítása, mert közel sem volt az, rengeteg hiba volt benne, de szerintem annyira nem sikerült rosszra. Nem volt tökéletes, de ki lehetett bírni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése