Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 11. 13:06

Rockstar69: Az a busz a Diószegi úton lévő kamion szervíz és vizsa bázis telephely udvarán állt.
Úgy tudom, hogy most a tócóskerti Kazinczy Ferenc általános iskolájé, és ott szolgál.

Tényleg a San Andreas-ban pont ilyen volt. Nagyon zsír gép. A többi is fasza! Te aztán vágod a busz témát. :)
A S.A.-ban voltak buszok, és járkáltak is, de ha jól emlékszem nem álltak meg a buszmegállóban, hogy felvegyék az utasokat. Az V-ben remélem már nem így lesz. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 12. 11. 13:32-kor.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 11. 13:22

bodom26:A GTAVben valóban hülyén nézne ki,ha a buszok utasok nélkül,céltudatlanul bolyonganának,vagy mint a GTAIVben,csak a reptéren tűnnének fel(ha jól emlékszem,ott is üresen körözve). De én biztos vagyok benne,hogy az új,kifinomult RAGE-el a kezükben nem fognak hülyeségeket beprogramozni az MI-nek,nem lesznek ilyen "üres járatok",amik utas nélkül szórakoznak.A GTAVös buszok szinte biztos,hogy a valóságosokhoz hasonlóan fognak működni a többi dologgal együtt,hiszen erre egy külön programot írtak a R* srácai.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 12. 11. 13:28

bodom26: Én menet közben láttam egy párszor a Rakovszky-n meg a Hajnal utcán. Meg egyszer apum szerelte.

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 11. 13:45

dani.szentgali: Igen erre én is emlékszem, hogy itt már a buszok nem csak "alibiből" kóvályognak majd. Az tuti, hogy sokszor fogom nézni, hogyan is végzik a buszok a napi teendőjüket. Lehet egy játébeli napon át fogom bábulni! :D De a legnagyobb az lenne, ha eltudna úgy vinni ide oda, mint a vonat, vagy a metró a s.a.-ban, meg a IV-ben.

Rockstar69: Tényleg, apud szerelte?!! De zsíír! :D
Én is láttam párszor működés közben. De a tóciban is láttam leparkolva, meg rengetegszer a kamion mosó udvarában. De sajnos még nem ültem benne utasként. Vezetni meg... áá.. de jó is lenne! :) :D :cool:

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 11. 14:32

Őszinte kérdés:
Nektek egész nap nincs semmi dolgotok, hogy folyton fennt vagytok? :shock: Akármikor felnézek, mindig van új hsz. Egyik még este 8-kor volt írva, másik éjfélkor, a harmadik meg hajnalba, negyedik meg délelőtt... :shock: Jó nektek hogy így ráértek.

Én szorgalmaznám az iskolabusz bevezetését :) Meg szerintem mostmár lassan eljut a GTA arra a szintre hogy nemcsak felnőttek lesznek benne hanem gyerekek is.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 11. 14:34

Luszie írta:Őszinte kérdés:
Nektek egész nap nincs semmi dolgotok, hogy folyton fennt vagytok? :shock: Akármikor felnézek, mindig van új hsz. Egyik még este 8-kor volt írva, másik éjfélkor, a harmadik meg hajnalba, negyedik meg délelőtt... :shock: Jó nektek hogy így ráértek.

Én szorgalmaznám az iskolabusz bevezetését :) Meg szerintem mostmár lassan eljut a GTA arra a szintre hogy nemcsak felnőttek lesznek benne hanem gyerekek is.
Fél 2kor értem haza suliból, ez legyen a mentségem!:D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 12. 11. 14:45

Én ma nem mentem suliba ez legyen a mentségem. De én amúgy is délután járok, csak csütörtökön kell reggel menni. Amúgy ez neked probléma? Nem tudom mit kel ezen izélni! :shock:

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 11. 14:51

Dave, Rockstar69: Nehogy már mentségeket keressetek!
Én melózok, de viszonylag kötetlen a munkaidőm. Ja telón írok nektek. ..egy kézzel is lehet vezetni. :D :P

Gyerekek a GTA-ban? Na az soha nem következik be! Rögtön betiltanák a játékot. Ezért nem volt még soha gyerek karakter a játékban, de soha nem is lesz!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 11. 15:11

bodom26 írta:Dave, Rockstar69: Nehogy már mentségeket keressetek!
Én melózok, de viszonylag kötetlen a munkaidőm. Ja telón írok nektek. ..egy kézzel is lehet vezetni. :D :P

Gyerekek a GTA-ban? Na az soha nem következik be! Rögtön betiltanák a játékot. Ezért nem volt még soha gyerek karakter a játékban, de soha nem is lesz!
Nekem az RDR elején nagyon tetszett, hogy a gyerek árulta az újságot, mert ugye annak idején ez így volt, de ennyi elég is volt a gyerekekből, ink. nyomasson pár hírt a R*.:D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 11. 15:23

Luszie:Már bocsánat,de ez kicsit erős volt.Csak mert lehet,hogy vannak olyanok,akiknek kevés idejük van,de van,akinek meg több,és már bocs,de a mi időnkhöz neked semmi közöd!Mert van,akinek olyan pl. a sulija vagy a munkája,hogy több ideje van feljönni,mint neked,pl.:bodom26nak olyan a munkája.Arról meg nem is beszélve,hogy kikérem magamnak,hogy egész nap fent vagyok!Ennyi erővel én is megkérdezhettem volna tőled,hogy neked mennyi időd van,mert én hamarabb regisztráltam erre az oldalra,mint te,de neked közel 2szer annyi hsz.-ed van,szóval ennyi erővel neked is sok az időd!De én befejeztem,ne OFF-oljunk.

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 11. 15:29

Dave: Pontosan!
Mondjuk az a gyerek nem ingame jelenetben volt.
Olyan játék még nem nagyon volt, ahol gyerekeket ölhettél. Képzeld már el, hogy a GTA-ban éppen szállnak le a gyerekek a buszról, és csapatostól indulnak befelé az iskolába, te meg páncéltörővel közéjük lősz, vagy agyonlövöd sorba őket. Na ezért nem lesz gyerek egy olyan játékban sem, ahol lehetőség van megölni őket.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 11. 15:32

bodom26 írta:Dave: Pontosan!
Mondjuk az a gyerek nem ingame jelenetben volt.
Olyan játék még nem nagyon volt, ahol gyerekeket ölhettél. Képzeld már el, hogy a GTA-ban éppen szállnak le a gyerekek a buszról, és csapatostól indulnak befelé az iskolába, te meg páncéltörővel közéjük lősz, vagy agyonlövöd sorba őket. Na ezért nem lesz gyerek egy olyan játékban sem, ahol lehetőség van megölni őket.
Hát igen, én személy szerint nem is akarok gyerekeket a GTAk-ba.
Úgy jó, ahogy van!
De szerintem a R* sem merné megkockáztatni, csak úgy mint az RDR-ben, MAXIMUM!.:D

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 11. 15:36

Dave: Off jön. Tényleg, megölhetted a saját fiadat a RDR-ben? Én soha sem próbáltam még, de nem is fogom. Tudom ez egy rohadt kérdés volt. Bocs mindenkitől!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 11. 15:37

bodom26 írta:Dave: Off jön. Tényleg, megölhetted a saját fiadat a RDR-ben? Én soha sem próbáltam még, de nem is fogom. Tudom ez egy rohadt kérdés volt. Bocs mindenkitől!
Végéig, sosem jutottam el, mert mindig közbe jött valami az Xboxxal.:D
Bocs, de erre nem tudok válaszolni.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 11. 15:40

bodom26:Ha a tanyán ülő kis Jackre gondolsz,Marston fiára,akivel leszünk a játék végén,akkor nem,őt nem ölhetjük meg sehogy.Amikor rácélzol(akárcsak a többi családtag,valamint a küldetéseken belüli főbb jófiúk esetében)egy halványszürke x jelenik meg,és Marston automatikusan visszafogja a fegyvert.

Válasz küldése