Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 03. 17:33

Áh nekem nincs hozzá türelmem.. De majd egyszer youtube-on ha nagyon ráérek majd, akkor visszanézem ezeket a bejátszásokat. :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 02. 03. 17:49

Én megnéztem minden átvezető videót, sokadik végigjátszásra is.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 03. 17:50

Nekem sincs sok türelmem az átvezetőkhöz, sosem szoktam megnézni, max 4-5ik végigjátszásra.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 02. 03. 18:06

Rockstar69 írta:Én megnéztem minden átvezető videót, sokadik végigjátszásra is.
Én is! :D Más játékoknál lehet nem nézem meg, de a GTA bejátszások minden vernek. Nincs még egy olyan játék, amiben ilyen jól meg vannak csinálva az átvezető jelenetek. A Hitman 5-ben már hasonlít, de még nem az igazi.(ott a karakterek brutálisak) Talán azért a legjobb a GTA-ban, mert nagyon életszerű, meg szinte olvasni lehet a mozdulataikból. Az arcmimika nem bisztos, hogy tökéletes, de a mozgás a GTA-ban a legjobb. A szöveg verhetetlen, sírok rajtuk. (pl, MORI, BRUCIE). Ott volt például a San A. a karakterek grafikája nem volt a legjobb, de ahogy mozogtak, szinte dobott még a grafikán is, annyira tökéletes volt.(a bejátszásokban)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 03. 18:11

Megcáfollak! látszik Xbox-os vagy, és nem láttad meg az Uncharted-t. Ott szoktam nézni a bejátszásokat. Nos.. Azt kell mondjam, az jobb, mint a GTA-s. Nem humorban, hanem egyszerűen szebb, és néhol "életszerűbb" is. A R* mentségére legyen szólva, a Naughty Dog csak PS3-ra gyárt játékokat, szóval nekik több idejük kidolgozni. (ha csak ezt nézzük) Egyébként egy bejátszást én sosem a grafika miatt nézek meg, hanem hogy megismerjem a sztorit. Csak a GTA esetében annyira bennem van az hogy "jólvan nem érdekel, csak csináljuk már a küldetést *-* " hogy mindig eltekerem őket, akármennyire is érdekel a story. Persze a végénél már nem szoktam eltekerni a bejátszásokat, de így meg nem minden világos, hogy mi miért van. Pl tegyük fel, van egy olyan küldetés a IV-ben hogy "öld meg Florian-t" akkor ha mindent eltekerek, sosem tudom meg, miért kell ezt tennem, szóval ez így kár, ezért is akarom már visszanézni, hogy mindegyik résznél összeálljon, hogy most ki milyen szerepet vállal a történetben. Nagyjából azért tisztában vagyok ezzel, de hogy most melyik bejátszásnál milyen jelenetek zajlhattak le, arról fogalmam sincs.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 02. 03. 18:17

Bisztos jó, de még nem láttam, így nincs összehasonlítási alapom. Persze adok a véleményedre. Ha előszőr viszek egy játékot, mindig végignézem az összes bejátszást, utánna lehet, hogy már nem. A GTA-nál viszont megnézem mindig.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 04. 00:09

Én bírtam a Roman Taxiban, hogy még az is meg volt csinálva, ahogy nyikorog a fék.

Én a RDR-el nem játszottam, de a Max Payne 3 fergeteges, azt érdemes megvenni.

Én minden játéknál először végignézem a bejátszásokat, a Gta-ban pedig akárhányadszor is vinném ki, mindig végignézem. Nem unalmasak, viccesek, és életszerűek. Ezt mondjuk a IV-re értettem, mert pl amikor az SA-ban akárki magyaráz, és úgy lengeti előre a kezeit újra, és újra, hát az röhejes.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 02. 04. 00:14

IV-ben én is mindig végig nézem a bejátszásokat. Niko a best, de a két koppintója sem kutya. R* ad az átjátszásokra, mármint az utóbbi időbe. SA és GTA 3 is elég röhejes, bár bevallom. VC szuper ebből a szempontból is. Megelőzi korát. :P

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 04. 00:18

A Vc kivétel volt? Na, ha mindenigaz holnap kipróbálhatom ezt a sokak kedvenc epizódjaként emlegetett classic-ust. :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 02. 04. 16:41

A GTA III dumája azért nem jó, mert elég egyoldalú volt.
Egy beszédképtelen meg a másik fél :) Ez már nem a párbeszéd kategóriát merítette ki.
A Vice City párbeszédei királyak voltak, de azért nem ütik a GTA IV vagy a TLAD szintjét. A TBoGT a negyedik helyen áll nálam, de nem rossz az sem.
Szerintem a SA bejátszásai szánalmasan gyengék voltak: Mindegyikben csak a niggerezés, káromkodás és bandapacsizás ment, egyszerűen röhej volt nézni.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 04. 16:46

NoxiusEnterprise írta: Szerintem a SA bejátszásai szánalmasan gyengék voltak: Mindegyikben csak a niggerezés, káromkodás és bandapacsizás ment, egyszerűen röhej volt nézni.
Egyetértek. Ezért sem tetszett eszempontból az SA. Story szinten. Nem volt valami sok kulturált beszéd. Jó, mondjuk mit is várok egy csapat "gettós niggertől" :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 02. 04. 17:01

Azért egy kicsit színvonalasabbat annál, hogy "B*zdmeg nigger, nem tod' a p*csádat arrébbtolni?!" Ez volt a mondanivalójuk az esetek kilencven százalékában.
Hát, mit lehet tenni?

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 02. 04. 17:17

Pont úgy, mint az életben. Gondolom onnan merítkezett a R*.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 04. 17:20

Persze. Ha nem onnan merítene, akkor nyílván nem lenne összefüggés CJ-ék és az négerekről kialakult általános kép között.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 02. 04. 18:44

Rasszista! :D
Amúgy még nem hallottam négert így beszélni, (No nincs sok néger barátom, de egy-kettő akad.) de el tudom róluk is képzelni. Ahogy a fiatalokat hallom beszélni, szinte biztos, hogy a San Andreason nőttek fel.
De ez már inkább a SA részben tartozik...

Válasz küldése