[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 13. 15:55

Szerintem hülyeség lenne az egyik főszereplőt gonosszá változtatni.
És a főellenséget irányítani is.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 13. 15:55

Egyetértek, de azért szereplők ne legyenek kisangyalok. Bár tekintve hogy GTA főszereplői lesznek, így nagyon jó emberek már nem lehetnek. :D

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 03. 13. 16:00

Én még arra leszek kíváncsi, hogy az állatoknak milyen szerepe lesz a játékban, szerintem nem csak dekorációk lesznek. (Gondolom a kutyákkal sok mindent lehet kezdeni, rendőrkutya, drogkeresőkutya, házőrző, stb..., még a vadon élő állatokra leszek kíváncsi :D)

A szereplős dologhoz meg: a Vice Cityben Lance Vance Dance elárulta Tommyékat, de szerintem lett volna fantázia abban is, hogy őt is irányíthassuk, persze nem egy 2002-es játéknál... Én a többszereplős dologban azt sajnálom, hogy 3 főszereplő lesz és ebbe nem tudtak egy nőt sem belerakni, sőt nem is akarnak ilyet...
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Mr.Vercetti 2013. 03. 13. 16:04-kor.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 13. 16:00

Persze, de mondjuk látok fantáziát a főellenség irányításában is.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 13. 19:07

Luszie: Megköszönném, ha megkeresnéd.

Cseszneki: Szerintem ne ítélj előre. Ez mégis csak a Rockstar, tudják, mit csinálnak.

Remélem az állatok nem lesznek központban, max 1-2 küldetésig. Ez mégis egy GTA. Szeretnék furikázni és öldökölni a városban/vidéken, anélkül, hogy nagyon közbeszólnának az állatok. Örülök, hogy lesznek benne, de ne legyen sok állat. Például milyen menő már, hogy lesznek cápák, de mégis szeretnék úgy úszkálni a tengerben, hogy senki nem harapja le a lábam, ez a szabadságból venne vissza. Nem mehetnék sehova félelem nélkül, mert megtámadhat akármikor egy medve, egy cápa, vagy egy veszett kutya. Szóval legyen kevés állat, és azok is békések legyenek, mint az életben. Ha nem szivatod, a cápa elúszkál melletted, és ez a GTA-ban is legyen így.

Avatar
xXCsabiXx
Besúgó
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012. 12. 17. 19:39
Tartózkodási hely: A szomszéd háza mellett

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: xXCsabiXx » 2013. 03. 13. 20:44

Cseszneki írta:
Kiscserko írta:Lesznek közös dolgok küldetéseken kívül. Példának írták, hogy Michael felhívhatja Franklint, hogy menjenek teniszezni.
és ez ki is fog merülni ennyiben...
Hessa írta:Egy főhőssel jobb lett volna? És mégis melyikkel? Ha Franklin lenne, mindenki anyázna, mert CJ 2.0 lenne. Hányan hallatták hangjukat, hogy meg sem veszik, ha fekete srácot kapunk megint?! Ha Trevor, akkor többen lázadnának, hogy egy gumiszobából szabadult lerobbant csövest kapnánk. Ha meg Michael lenne, akkor mindenki morogna, mert miért ilyen öreg és egyéb hülyeségek miatt. A kutya se szarik jó helyre effektus. Így legalább érdekes és mindenki megtalálja azt, amit elvár egy jó GTA karaktertől.
Mind a 3 béna így lényegtelen, hogy 1 vagy 3 van belőlük. Így is el van rontva

Ehhez csak egy bölcs magyar mondással tudok hozzászólni, miszerint: "Akinek nem inge, ne vegye magára!"
Nem te lehetsz az egyetlen, akinek nem tetszik ez a felállás, de most néhány ember miatt nem fogják az egész tervüket a kukába dobni! Nem lesz kötelező megvenni, se játsszani a játékkal, de én az összes véleménytől meg kritikától függetlenül sok örömteli órát fogok eltölteni a társaságában! :D

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 13. 20:56

xXCsabiXx írta:Nem te lehetsz az egyetlen, akinek nem tetszik ez a felállás, de most néhány ember miatt nem fogják az egész tervüket a kukába dobni! Nem lesz kötelező megvenni, se játsszani a játékkal
és én így is fogok tenni, max olyan 2 év múlva mikor már kifogyok az Xbox360as játékokból akkor játszok majd vele
Nem hiszem el, hogy neked a 3-ból egy se szimpatikus...
Nekem mind a 3 tetszik, mindegyiknek más a személyisége és ez csak "+" pont a R*-nak!
Neked tetszenek, nekem nem. Ennyi!

Niko Bellichez vagy John Marstonhoz képest elég béna karakterek

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 13. 21:15

Cseszneki írta: Niko Bellichez vagy John Marstonhoz képest elég béna karakterek
Egyetértek a többiekkel, ne ítélkezz még előre! Sok minden rosszat el lehet mondani a R*ról, például hogy a béna marketingkampányuk a legnyugodtabb rajongókat is kihozza a sodrukból, de a GTA esetében tudják, hogy mit csinálnak (nem úgy, mint mondjuk Max Payne-nél).
Én is nagyon szeretem John Marston és Niko Bellic karakterét, de elsőre Niko nekem sem volt szimpatikus, főleg amikor haveromnál megláttam abban a hozzá már fájdalmasan nem illő öltönyben, amiben úgy nézett ki, mint a szállító. De megkaptam a játékot, és megbarátkoztam vele. Mivel még ez a GI sem árult el túl sokat a karakterek jelleméről, ezért szerintem abszurd bárkinek is elítélnie első látásra bármelyiket is. Lehet, hogy első látásra/hallásra bénának tűnnek, vagy csak simán nem tűnnek nagy durranásnak, de a R* "kussolok" marketingkampánya miatt szinte biztos, hogy még szinte semmi komoly dolgot nem tudtunk meg a karakterekről. De ez még nem jelenti azt, hogy bénák lesznek. Szóval akkor mondhatnád rájuk, hogy béna karakterek, hogy ha a R*-t Ubisoftnak hívnák, s jóval erősebben reklámozná a játékot, mert akkor már biztos szinte mindent tudnánk a karakterek jelleméről, így bőven elítélhetnéd őket. De így, ilyen korai fázisban semmi értelme nincs annak, hogy leírod őket.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 14. 13:58

Ennyiből könnyen meglehet állapítanom, hogy bénák. Főleg Michael aki a 2.előzetesben kinéz 60nak

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 14. 14:08

Szerintem mondd el még 20x...

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 14. 15:24

Cseszneki: Még hány ezerszer jelented ki? Ha számodra bénák,akkor szar ízlésed lehet......Például a GTA VCS főhőse,Victor se lett valami nagy ász,de kit érdekel? Nem az számít hogy néz,a játékélmény és a küldetések varázsoljanak el,ne a karakterek. De ha neked ez számít akkor meg ne vedd meg....

Amúgy remélem az állatokkal sok dolgot lehet csinálni majd. Pl. elvinni a kutyát egy kis sétára,útközben meg legyilkolászni valakit vele xD

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 14. 15:26

Hadd mondja el a véleményét, neki is joga van hozzá. És nem jelenti, hogy szar ízlése van, csak más az ízlése, ezt ti mondtátok el már vagy hússzor. Attól függetlenül, hogy nincs igaza, neki is joga van elmondani a véleményét, akár hússzor is, hiszen ti erre hússzor elmondtátok a véleményeteket az ő véleményéről.
Szóval csak más, eltérő ízlése van, és a szereplők is érdeklik, nem csak az, hogy hány nőt lehet megkummantani, vagy hány embert legyilkolni (Ebben mondjuk igazat adok neki.).
Szóval nem ezen kellene vitatkozni.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 03. 14. 15:34

Cseszneki kivehetné a zabszemet a seggéből... Ha neki tényleg a karakter kinézete számít a legjobban, akkor menjen és töltse az idejét valamiféle RPG-vel... Van egy csomó csodálatos RPG játék, ahol olyanra csinálja meg a karakterét amilyenre akarja. Avagy ott van neki a Sims:D

Különben meg smmi baj nincs a karakterek kinézetével, pont olyanok amilyeneknek lenniük kell történetük szerint. Szerintem zseniálisan fog illeszkedni mind a három a játékhoz.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 14. 15:35

Stan98 írta:Cseszneki: Még hány ezerszer jelented ki? Ha számodra bénák,akkor szar ízlésed lehet....
Egyetértek Noxxal. Attól, hogy neki nem tetszik, még nem biztos hogy szar ízlése van, nem illik így megbélyegezni az embereket.
Dave írta:Szerintem mondd el még 20x...
Nem azért, hogy védjem Csesznekit, de ti ugyanúgy kijelentettek már nem is egy dolgot 20x pedig tök evidens volt már 2. elhangzáskor is. Szóval.. a fagyi visszanyal. Persze, vannak dolgok amiket elismételgetünk -én is elszoktam- de előbb azért gondoljátok át, hogy miket írtok, mert attól hogy ő leírta 20x amit gondol, ti is csináltatok már ilyeneket, csak az max nem a játék ócsárolása volt. Ettől függetlenül egy kutya, és van mikor engem az is idegesít, mikor már 150x olvasom hogy "ha nem adja ki szept. 17-én a R* a játékot akkor nagyon mérges leszek" és társai. Szóval azt kell mondjam tőled ez a sor nagyon ironikusan hangzott.
Nehogy sértésnek vedd/vegyétek! Persze aki nem inge nem is veszi magára. Nem vonatkozik ez olyan túl sok emberre.
Az mondjuk tény, hogy Cseszneki pénzt kereshetne azzal, hogy ócsárolja az V-t, mert elég jól csinálja.. Az már más kérdés, hogy nem tudom ki adna neki ezért pénzt. :D Először engem is idegesített, de mostmár nem is nagyon érdekel. Neki nem tetszik, aztán kész. -1 előfizető.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 14. 15:45

Stan98 írta:Ha számodra bénák,akkor szar ízlésed lehet
Attól, mert nem az a véleményem mint neked még nincs szar ízlésem
realostew írta:Cseszneki kivehetné a zabszemet a seggéből...
Minek kell beszólogatni?

Lezárt