Általános társalgó

Társalgások az eddigi legsikeresebb GTA részről.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 21. 16:54

Rockstar69 írta: hiába nem költöttem pénzt semmire, így sincs pénzem új házra, mert mindenkitől csak tiszteletet kapok... És itt már azért vannak távolságok. A San Andreas-ba hiányolom a legjobban a taxit.
Egyetértek. Én már a Casinós küldiknél vagyok.. Most kell majd a kártyát megszereznem, meg rendőrmocikat lopni... És most is úgy vagyok hogy CSAK a kötelező mentőhelyek vannak meg. Nincs többre pénzem. Egyszerűen amit kapok (oké, itt már jön pénz, de annyira sok azért nem) azt elköltöm mindig fegyverre. A fegyverek borzasztó drágák. Van olyan hogy 2-3 küldiként mennem kell Ammo-Nation-be mert elfogyott a lőszer, vagy olyan kevéssel nem akarok nekivágni a feladatnak és az szépen felemészti azt a pici pénzem. Ilyenkor mindig instant elfogy 40-50k $ , amennyi kb összesen volt :D úgyhogy házam, hotelszobám, meg nagy villáim nem tudom mikor lesznek...
Hát, vannak bizony. Bár, SA-ban is nagyon szeretek furikázni, de tény hogy néha jól jönne egy taxi, főleg küldik közbe. Van amikor a térkép egyik feléből el kell menni a másikba, ami azért nem kevés idő, már az oda eljutás sem.. És akkor már gondolj bele hogy elrontod és kezdheted előről. Hát nekem volt ilyen.. Nem is maga a feladat volt nehéz, csak olyan sok időbe telt odajutni, hogy már szinte a kedvem is elment tőle.
Mondjuk jobban belegondolva.. Ekkora távolságoknál lehet a taxi is nagyon sok pénzt emésztene fel, kicsi pénznél meg a legkisebb is számít.. " Tesco" XD szóval lehet akkor is kevésbé használnám, de nagyobb távolságoknál tuti használatos lenne.
A IV-ben ezzel nem volt probléma, mert ott 5000x végigkerülhettem volna a pályát, akkor is marad pénzem még 30x ennyi körre. Ami nem is volt túl élvezetes, valljuk be. Itt az SA-ban viszont már meg kell gondolni hogy mire költs. Nem is egyszer.. Ruhát is filóztam hogy majd veszek magamnak, de rájöttem hogy "ácsi, akkor meg nem lesz pénz fegyverre, és akkor meg cseszheted" szóval nem. Ilyen "luxuscikkeket" csak a story után engedhetek meg magamnak sajnos. Akkor viszont tuti valami szép legényt faragok CJ-ből. :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 21. 17:37

Én még Los Satonsba vagyok, a korrupt zsaruk küldetéseit csinálom, most mentettem ki Denise-t a házból és van kemény 2100 dollárom. Pedig Én még fegyverekre se költöttem. Csak azokat használom amiket az elhullott ellenségtől felveszek. Meg ha nagyon kell keresek egyet, ami a városban el van rejtve. Van egy GTA könyvem, amihez van egy térkép. Azon szépen be van jelölve, hogy mit hol találok (kagylók, patkók, graffitik, fegyverek). Szóval Én még egyszer se voltam fegyver boltban. Ruhákat vettem, meg sokat eszek.

Amúgy a bankrablós küldit se muszáj megcsinálni :)

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 05. 21. 17:59

Nem muszály, de sok pénzt hoz.

Amúgy menjetek el fogadóirodába. Mentsetek egyet előtte, hogy ha elveszted a pénzed, akkor is újra tudd csinálni. Nekem így jött össze 1 milla. Mindig a legesélytelenebb lóra szavazzatok. Egyszer bejön XD

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 21. 18:52

Igen tudom hogy a bankrablósat sem kell meg hogy fogadóirodával sokat lehet nyerni.
A bankrablósat azért akarom megcsinálni mert egy roppant hangulatos küldi + mivel 100%-ra megyek így mindenképpen meg kell csinálnom előbb vagy utóbb, plusz meglehetősen jövedelmező.
A fogadóirodát meg már muszáj volt egyszer használnom mert mikor meg kellett vennem a repülős iskolát, arra nem volt pénzem, aztán nagy nehezen sikerült összeszedni az árát. De akkor megfogadtam hogy soha többé nem fogok... :D Mondjuk ha story után is kevés pénzem lesz, akkor rá leszek sajnos szorulva..

Rockstar, Térképpel mondjuk könnyebb.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 21. 20:01

Én se hagyom a végére a bankrablós küldit. Egyszer úgy csináltam véletlenül, de elég fura volt a főküldetések után megcsinálni.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 05. 23. 14:08

Én annál a küldetésnél tartok,amikor Madd Dogg le akar jönni a háztetőről. Különben visszatérve a mentésekre,én is mindig minden küldetés után elmentem a játékot,mert már néhányszor megszívtam,hogy nem mentettem el. Különben én talán csak 1 vagy 2 mentőházat vásároltam....

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 23. 14:33

Az egy elég emlékezetes küldetés. Ugyanis, ha csaltál volna, nem tudtad volna megmenteni Madd Dog-ot, mert csak egy videót láttál volna, amiben leesik a háztetőről.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 23. 14:47

Ez nem igaz :) Az attól függ ki hányszor csalt, és milyen kódokat használt, és ha warezolt verziója volt, akkor az mennyire volt jó. Én 3x vittem végig csalással a játékot, és ezzel a küldivel (sem) volt semmi baj sem.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 23. 15:25

Az meglehet. Nekem kb 1000 csalás volt beírva, mikor ez történt :$

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 31. 16:08


Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 31. 16:10

Ez nagy! :D CJ a méztolvaj! :D

GTA Fan
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. 04. 28. 14:39
Tartózkodási hely: Vindornyaszőlős

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: GTA Fan » 2013. 06. 06. 16:44

ez de nagy! :lol:

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 06. 07. 18:06

Összes graffiti lefújva, ennek eredményeként, már 30.48%-nál tartok a San Andreasban :D. Bár, eléggé érdekes, hogy a főküldetéseket a végére hagyom; míg a mellékküldetéseket előbb megcsinálom. Igaz, sokszor végigjátszottam a San Andreas-t, de még 100%-osan soha, tehát most az a célom, hogy meglegyen a 100% :).

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 07. 18:27

Egyszer még PS2-őn is lefújtam a graffitiket. Én a helyedben úgy csinálnám, akkor, hogy az utolsó küldetéssel hoznám 100%-ra a játékot. Én a mellékküldetések közül még csak a mentős, rendőrös küldetéseket csináltam meg. Meg a kaszinó kirablását, illetve az autókereskedős küldetéseket.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 06. 07. 18:56

A graffiti egy nagyon izgalmas dolog. Persze mikor még útmutató nélkül csináltam (tehát szépen precízen) akkor kis is felejtettem sikeresen egyet :lol: megvannak azért a szép emlékek. Én ilyen mellék küldikkel szoktam 100%-ra csinálni. A story-t mindig megcsinálom előre mert abban van a nagyobb izgalom számomra. Az ilyen mellékes dolgok már inkább unalmasak és/vagy idegesítőek szoktak lenni. Legalábbis az ügyeskedős és gyűjtögetős fajták. Pl az SA-s challange-k jó nehezek. Azokkal tuti szenvedni fogok.

Válasz küldése