GTAV Visszaszámlálás!

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTAV Visszaszámlálás!

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 01. 20:05

realostew írta:Dani, utólag jobban fogsz örülni annak, hogy keményebb stílusú suliba jártál. Éni s mostanában agyalok azon, hogy de jó lett volna anno többet tanulni középsuliban, akkor legalább könnyebben előjönne az a tudás és nem kellene annyit agyalnom nem is mindig túl bonyolult dolgokon.

Szívós dolog az egyetem, rossz ilyenkor utólag bepótolni középsuliból elmaradt/nem kelően megtanult dolgokat. :D

Igen, tudom, csak most ugye abban a korban vagyok, amikor a hátam közepére sem kívánom a tanulást meg a sok dogát, viszont mivel mozgássérült vagyok, ezért én is örülök annak, hogy erős suliba járok, ahol vannak félévi és év végi vizsgák, amik sokat számítanak a jegyembe. Bár az osztálytársaim is így gondolnák... de ők csak bukdácsolnak, vannak, akiket már ki is rúgtak. Hát igen, könnyű bekerülni, de piszok nehéz bennmaradni. Olyan, mint a sereg. :D Igen, arra én is gondolok, hogy könnyebb lesz majd így az egyetem. De ne OFF-oljunk tovább a sulival, tudom, hogy én kezdtem, de most már kanyarodjunk vissza az eredeti témához: GTAV Countdown! ;)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: GTAV Visszaszámlálás!

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 01. 20:05

Szakácskodsz? :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTAV Visszaszámlálás!

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 01. 20:07

Lehet mondani!

dani.szentgali: Téged meg ne érdekeljenek azok akik azt mondják hogy mozgássérült vagy! Kit érdkel? Te is ugyan olyan ember vagy, mint a többiek. Csak Te nem nézed le a másikat.,. Akik lenézik azokat akiknek valami problémájuk van, azok a nyomorékok. Nem szeretem az olyan ebereket akk ezek alapján itélik meg a másikat. Nem ez számít, hanem az hogy milyen ember vagy. Fel a fejjel! Vannak egészséges gyökér emberek, én azokat szarba se nézem. Jó ember légy, az a lényeg, a többi nem számít!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Rockstar69 2013. 06. 02. 11:00-kor.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: GTAV Visszaszámlálás!

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 01. 20:12

Kedves jó barátom is azt tanulta. Bár ő azt hiszem olyat, ami a végén érettségizik is. Csak sajnos felénél ott hagyta a sulit, nem egészen saját döntéséből, pedig nagyon tehetséges benne.

Dani: jaja bekerülni mindig könnyebb mint benn maradni. :D Én egy olyan középerős középsuliba jártam, ahol érettségi tananyaga mellé extraként programozást, adatbázis kezelést és elektrót tanultunk. Különösebb tanulás nélkül 3-mas voltam... De azért most visszaüt az, hogy akkor nem tanultam :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realostew 2013. 06. 01. 20:18-kor.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTAV Visszaszámlálás!

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 01. 20:14

Én most szakácsnak tanulok, de nem tudom, hogy az leszek-e. A szakmát mindenképp leteszem. Vezetni szeretnék, de nagyon. Futár, buszsofőr ilyesmi. De a szakács is jó.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rockstar69 2013. 06. 02. 11:03-kor.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTAV Visszaszámlálás!

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 01. 20:19

Rockstar69 írta:Lehet mondani!

téged meg ne érdkeljen azok akik azt mondják hogy mzgás séült vagy! Kit érdkeel! Te is ugyan olyan embe vagy mint atöbbiek. Te csak nem nlzed le a máéskat., Akii lenézik azokat akiknek valamijük van azok a nyomor-ékok Nem szeretem az ilyen ,mebreket. Nem szeretem az olyan ebereket akk ezeke alapján itélkik meg az mebreket. Nem ez számat, hanem az hogy milyen meber vagy. Fel afejjel! VANNAK EGÉSÉGES GYÖKJÉR MEBEREK ÉN AZOKAT SZARBA SE NÉZEM NÉZE. JjÓ EMBER LÁGY AZ A LÉNYEG. A TÖBBI NEM SZÉÁMÍT!
Köszönöm szépen a biztatást! :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTAV Visszaszámlálás!

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 01. 20:24

Szívesen! De ez tényleg így van! Az emberek akik megváltottáka vikágot nem arról voltak híresek, hogy milyen helyesek meg szépek stb. Ez olyan, mintha vennél egy játékot aminek szép a borítója, de a tartalom nulla. A tartalom a lénygeg nem a borító!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rockstar69 2013. 06. 02. 11:06-kor.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTAV Visszaszámlálás!

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 01. 20:37

Rockstar69 írta:Szívesen! de ez tényeg így van! Az emberek akiik megváltottáka viklágot nem arról voltak hírsek hogy milyen helyesek meg szépek meg stb. Ez mintha mintha vennél egy játékot aminenk szép a borítója de a tartalom nullan. A Tratlaoma lénygeg nem a borító!
Érdekes hasonlat, de mindenképp jó, és köszönöm szépen még egyszer a biztatást meg azt, hogy így gondolod! :)
realostew: Mi az érettségi kötelező tananyag mellett művészeti ismereteket, bűvészetet, drámát, nyilvános beszédet tanulunk, továbbá az informatikai ismereteket, programozást meg ezeket, amiket te is tanultál.
De most már szerintem tényleg térjünk vissza a visszaszámláláshoz, a sulis meg a többi gondolatot meg tárgyaljuk meg az OFF-ban! ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dani.szentgali 2013. 06. 01. 20:41-kor.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTAV Visszaszámlálás!

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 01. 20:39

Jelenleg én is a négyes átlagért tanulok nagyban. A nyár az egy jó dolog lesz, kivárom, ameddig lezajlik, és amikor folytatódik a szenvedés a sulival, legalább ott lesz vigaszdíjként a GTAV. Nem sajnálom a csúsztatást, csak ne legyen még :D Remélem addig nem lustálkodtak, hanem sokat fejlesztettek, hogy a minél tartalmasabb és hibátlanabb játékot kapjuk a SOK pénzünkért!

Ja, és hogy visszatérjünk a számláláshoz, 107 nap! :D

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: GTAV Visszaszámlálás!

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 01. 20:50

Biztosan nem tétlenül ülnek a babérjaikon. :) Elvégre eddig is sok mindent tudunk már meg, hogy beleraktak a játékba, pedig eredetileg nem akartak, pl.: vásárolható épületek.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTAV Visszaszámlálás!

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 01. 20:56

realostew írta:Biztosan nem tétlenül ülnek a babérjaikon. :) Elvégre eddig is sok mindent tudunk már meg, hogy beleraktak a játékba, pedig eredetileg nem akartak, pl.: vásárolható épületek.
Igen, többnyire hasznos dolgokkal töltötték el a hosszabbított fejlesztési időt, kivéve, hogy kitalálták az idióta DLC-ket, amelyekbe nagy valószínűséggel belerakják az újonnan kitalált dolgokat, mint pl. a vásárolható házakat. -.- Mindegy, már eleget bosszankodtam emiatt, nem akarom, hogy tovább olvasgassátok egy DLC-hater nyafogós kommentjeit.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTAV Visszaszámlálás!

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 01. 21:06

Én a DLC-kel úgy vagyok, ha megéri, megveszem. De a kiadás előtt készített DLC-knek nincs értelme. Csak a régi alapötlet alapján kellene csinálniuk, avagy ezek eredetileg bővítő pakkok voltak, a kiadás után azon dolgoztak, hogy minél több dolog legyen a játékban, és azt eladják. De ami manapság megy, hogy kivesznek dolgokat, amik benne lettek volna ingyér, és drágán eladják, ettől felfordul a gyomrom. Ezek ellenére biztos vagyok benne, hogy az eddig elmondott dolgokat nem veszik ki, és adják el DLC-nek, hanem csak az úgy bejelentett dolgokat, és az ezután bejelentett DLC-nek szánt dolgokat. Így aztán biztos vagyok benne, hogy fogsz tudni házat vásárolni DLC nélkül is.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTAV Visszaszámlálás!

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 01. 21:10

Én semmibe nem nézem/néztem azokt az embereket akik kinevettek valakit a hiányosságai miatt! Mire fel? Ő választotta azt hogy tegyük fel autòbalesetben megsérült vagy így született? Nem! Akkor meg? Bárki járhat így! Én mindig úgy álltam (már nem) az emberekhez, hogy nem alkotok róla véleményt mig meg nem ismererem! Addig úgy álltam hozzá hogy jó fej lehet legyen bármilyen bõrszinü, testi adottságú! Ez egy olyan dolog amit nem válaszhat az ember ha mondjuk tele tömnéd csapágygolyokkal a szádat és égő tölcsérrel a füledben szaladgálnäl az utcán, megértem ha az mondanák, hogy hülye vagy! Sok a köcsög ezekkel nem kell foglalkzoni!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rockstar69 2013. 06. 02. 11:11-kor.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTAV Visszaszámlálás!

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 01. 21:21

Kiscserko: Bár úgy lenne, ahogy mondod barátom! De én addig nem leszek nyugodt, amíg nem látom, hogy a GTAV kiegészítői csak nagyon kevés extrát tartalmaznak, amik tényleg nem hiányoznak majd annyira a teljes élményhez.
Rockstar69: Igen, sok a köcsög, én nem is foglalkozok velük. De azért vannak olyan jó felfogású emberek is, mint te, akik normálisan látják a dolgokat. Mondjuk akkor jót röhögök, amikor bemegyek a kondiba és látom az új fiúk arcán, hogy "Mit keres vajon itt ez a mozgássérült" meg hogy "Mit erőlködik", aztán amikor felpakolom a súlyokat és kinyomom fekve az 50kg-t, akkor meg néznek és gratulálnak. ;)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTAV Visszaszámlálás!

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 06. 01. 21:56

Azért nem olyan rossz az a szeptemberi megjelenés, mert a nyáron meg lehet keresni a játék, esetleg a konzol árát. :)

Válasz küldése