[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 08. 23:10

Én az ellen tiltakoznék, hogy túlságosan monotonak a IV küldetései, de a te kijelentésed ellen is!
Először is, a IV-ben néha tényleg monoton tud lenni, de nem túlságosan, szóval igazából nem mondanám monotonnak.
Másodszor. Én most játszom a SA-t, 67 küldetést végigvittem eddig, és egyáltalán nem hasonlítanám a SR-hoz, és nem is sértegetném. Tele van remek küldetésekkel! Nem agymenéshez hasonlítanám a küldetéseket, hanem akciófilmekhez! Ez az akciófilm érzés, amit a Rockstar a GTA-val mindig a III-ik rész óta el akar érni (kivéve általában a IV, az inkább reális volt), és most a GTAV-el ismét e felé az akciófilm hangulat felé tart. És ez így van jól. A SA-ban nagyon meg van az akciófilm, nem az agymenés! És ezt azoknak is üzenem, akik mostanában panaszkodnak, hogy ezekkel az újításokkal mennyire a filmek irányába terelődik a GTA. A Grand Theft Auto sorozat a 3d-s epizódoktól kezdve a filmes hangulatra törekszik, és akciófilmekbe illő (vagy azokból vett) küldetéseket kell végigvinni bennük! Ezért is szerettük meg/szeretjük!többek között...

Szerk.: Ja, és a nehézség általában nem probléma, én nem szeretem, ha egy akadály nélkül végig lehet vinni egy játékot, mint az AC-t. Szeretem a játékokban, ha van kihívás, és ezt várom a GTAV-től is. Sajnos a IV elég könnyű volt, remélem bekeményítenek az V-ben.

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 06. 09. 00:20

Sok az idétlen küldetés a GTA-ban, például mikor muszáj ruhát venni, frizurát csináltatni, meg amikor Madd Dog-ot le kell szedni a tetőről. A GTA IV-ről nem nyilatkozom, csak ha többet játszottam vele, de egyet megjegyeznék az eddig látott töménytelen videó alapján: nagyon jó gengszterjáték, ami nagyon mély betekintést enged az alvilági életbe, ahol nincs kegyelem, se szabály. A nehézségeket én is szeretem, sok játékot hamar megunok, mert vagy túl könnyű, vagy túl nehéz.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 06. 09. 07:39

Én nagyjából egyetértek Neil San Andreasról közölt véleményével. Az SA -ban ráadásul még csak komoly rendszer sem volt a sok mészárlós, és hülyeségig együgyű küldetésben. Nem volt benne olyan komoly logika, vagy esetleg valami ésszerűség, mint a IV -ben, vagy akár a Vice Cityben.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 06. 09. 08:33

Egy kis ismertetés a törésmodellről a "Grand Theft Auto V: Trevor" Trailer alapján(nem én készítettem)...
http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2013/ ... 68ad11.gif
http://i794.photobucket.com/albums/yy22 ... 12b7a1.png

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 06. 09. 08:44

Dave írta:Egy kis ismertetés a törésmodellről a "Grand Theft Auto V: Trevor" Trailer alapján(nem én készítettem)...
http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2013/ ... 68ad11.gif
http://i794.photobucket.com/albums/yy22 ... 12b7a1.png
köszi :D ezt a részét is jól megfogják csinálni,biztos.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 09. 09:14

Én is egyetértek Neil-el. Én is most viszem végig a San Andreast már sokadjára, nekem már csak az utolsó küldetés van hátra, és tényleg sok hülye küldetés van. Pl mikor a Dodo-ból át kell ugrani a Shamal-ba. Meg valameyiknek a története hülyeség. Pl most kajak élve be kell betonozni egy mobil WC-ben, mert beszólt egy csajnak?

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 06. 09. 10:10

Nem akármilyen csajnak: a testvérének. XD

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 06. 09. 10:20

Tudom, hogy vicc volt, de azért érezzük át a lényeget, mert az SA tényleg tele volt ilyen jellegű hülyeséggel. és még csak nem is TBOGT-szerű élvezhető hülyeséggel, ami már inkább őrültség, hanem ilyen baromságokkal. Tehát erőltetett volt már-már némely kaland.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 06. 09. 12:19

Mintha a négyben nem lettek volna ilyen küldetések. Pl.: menj fel egy randikereső oldal férfi részére és menj el randizni egy csávóval. Vagy vidd el egy próbakörre egy tini lány rózsaszín autóját és rabold el miközben ő rángatja a kormányt. szerintem kb 100 küldetés közé beférhet egy-egy ilyen "elmepihentetős" küldetés amin nevetsz egy jót. Például én a SanAndreasban annál a WC-s küldetésnél annyit nevettem mint az állat :D

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 06. 09. 12:31

De az sem jó, ha szinte minden megbízónk kér 2-3 ilyen küldetés teljesítését.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 06. 09. 12:48

Azért a IV -ben az is komolyan volt megcsinálva, nem viccként! Van egy kis különbség!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 09. 13:32

insanity06 írta:Mintha a négyben nem lettek volna ilyen küldetések. Pl.: menj fel egy randikereső oldal férfi részére és menj el randizni egy csávóval. Vagy vidd el egy próbakörre egy tini lány rózsaszín autóját és rabold el miközben ő rángatja a kormányt. szerintem kb 100 küldetés közé beférhet egy-egy ilyen "elmepihentetős" küldetés amin nevetsz egy jót. Például én a SanAndreasban annál a WC-s küldetésnél annyit nevettem mint az állat :D
Látom nem sikerült megértened a dolog a lényegét. Amiket Te fel soroltál, nem szürreálisak! Az, hogy elrabolsz valakit is megpróbál ellenkezni, nem valami hihetetlen dolog. De az hogy ki ugrasz egy repülőből több száz méter magasan és átszállsz egy másik repülőbe totál baromság. Nem érzed a kettő közt a különbséget?

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 06. 09. 17:56

Szerintem egyáltalán nem baromság és ha engem kérdezel a GTA V teli lesz ilyen küldetésekkel. Végül is a Trailer-ben is volt olyan hogy egy autóval ugrott ki egy repülőből. De mit vártok egy GTA-tól? a GTA ettől GTA.(is)
Teli van ilyenekkel. Például több száz kilométeres magasságból kiugrasz és földet érsz és nem haltál meg. (nem egyszer fordult velem elő) Vagy a GTA 4 leghíresebb missziója amikor kirabolják a bankot. Ott van több tucat rendőr,kommandós,helikopter és nem tudnak lelőni 3 emberből egyet se úgy hogy végigrohannak a főutcán.
De azt hozzáteszem, hogy van benne valami amit mondtok. A San Andreas-ban egyértelműen több az ilyen küldetés, de én arra céloztam rá hogy ez a 4-ben is ott van csak kicsit visszafogottan. De én ettől (IS) szeretem a GTA-t

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 06. 09. 17:59

Azért elég kemény fedezékrendszert kaptok, ők alapból hallhatatlanok, mint a társak általában, és neked vigyáznod kell, hogy ne halj meg.

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 06. 09. 18:27

A rendőrök nem tudnak mit csinálni, náluk csak pisztoly van, jó esetben egy shotgun, míg Nikoéknál gépfegyverek. És ne feledkezzünk meg arról sem, hogy ők lényegében vagy meghalnak, vagy elmenekülnek. Úgy mennek végig a küldetésen, hogy nincs veszítenivalójuk, így a kommandósoknak sincs könnyű dolguk.

Lezárt