Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 06. 14:00

dani.szentgali írta:Kivételesen Csesznekivel kell, hogy egyetértsek. Nem azt mondom, hogy kifogásolhatatlan volt az AC3 fordítása, mert közel sem volt az, rengeteg hiba volt benne, de szerintem annyira nem sikerült rosszra. Nem volt tökéletes, de ki lehetett bírni.
Igen nem lett a legjobb, de maga a fordítás nem volt rossz. Ami a nagy hibája volt az egésznek, azok a helysírási hibák
Nekem a fordítás is olyannak tűnt, mint a játék, kicsit összecsapottnak, elkapkodottnak

Szerintem most az AC3 sikere miatt már jobban oda fognak figyelni a fordítás minőségére is. A PlayON csinált már nagyon jó fordításokat is

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 06. 15:33

Igen, ez igaz. Szerintem az AC3 fordításainak hibáiból sokat tanultak a PlayON-os fordítók, nem kéne őket néhány helyesírási meg elírási hiba miatt máris lecserélni. Az AC4-re szerintem már sokkal jobb lesz a fordítás, annál is inkább szüksége lesz rá a játéknak valami plusz tulajdonságra is, mert eddig egy kicsit gáz.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 06. 17:32

A Watch Dogs kicsit jobban érdekel mint az AC IV. :D Fordításilag is.

Amúgy pár napja nekikezdtem az AC1-nek. Már az utolsó 3 célszemélyt irtom asszem. Nem vészesen rossz játék, de elég monoton. Na meg egy angol felirat sokat dobna rajta... :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 06. 17:49

Az 1 valóban elég monoton, gyakorlatilag 10-szer kell megcsinálni egymás után ugyanazt és kész. Szerintem ha befejezted, mindenképp próbáld ki az 1 utáni részek valamelyikét, mert azok sokkal kevésbé monotonak. Az 1 a véleményem szerinti leggyengébb AC (ez ügyben nálam már csak a 4 tudná az eddigiek alapján felülmúlni), szóval szerintem ne ez alapján ítélkezz a sorozat fölött, mindenképp próbálj ki egy másik AC-t is, mert azok jobbak.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 06. 20:48

Szerintem az I a második legjobb AC rész. Megvan benne a változatosság, ami a többszöri végigjátszást is értelmessé teszi. Egyáltalán nem monoton, gondolom az "infókereső" küldetésekre gondoltok, de azok, ha ügyes az ember, alig vesznek időt igénybe, és azok között is vannak jók. Az utána lévő rész meg változatos.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 06. 21:04

Szerintem az AC 1 a legjobb rész lett! Bár, nekem a 3 marad a kedvenc, de az kétségtelen, hogy az 1-ben lett a legjobb a harcrendszer! Azonban, a küldetések nagyon unalmasak, sőt majdnem kivittem 100%-ra, mondjuk az nagyon rossz, hogyha kihagysz pár memóriát, és miután végigjátszottad a játékot, illetve megszeretnéd csinálni a kimaradt küldetéseket, akkor újra be kell töltened egy teljes szekvenciát! De ennek dacára, nagyon jó játék! ;)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 06. 21:07

Hát az AC I-re mindent mondanék, csak azt nem, hogy változatos. Egyszerűen minden embernél aki a feketelistán van, először kizsebelsz/kihallgatsz valakit, aztán megversz valakit, aztán kinyírod a feketelistás alakot.

ez megy egymás után sokszor. Ez nekem minden csak nem változatos.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 06. 21:11

TheGTAKING írta:Szerintem az AC 1 a legjobb rész lett! Bár, nekem a 3 marad a kedvenc, de az kétségtelen, hogy az 1-ben lett a legjobb a harcrendszer! Azonban, a küldetések nagyon unalmasak, sőt majdnem kivittem 100%-ra, mondjuk az nagyon rossz, hogyha kihagysz pár memóriát, és miután végigjátszottad a játékot, illetve megszeretnéd csinálni a kimaradt küldetéseket, akkor újra be kell töltened egy teljes szekvenciát! De ennek dacára, nagyon jó játék! ;)
Egy a baja, hogy minden cutscene-t újra kell nézned, és nem tudod lenyomni, hiába láttad már ötvenszer. Nekem is már majdnem 100%-on van a játék!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 06. 21:45

Kiscserko írta:Szerintem az I a második legjobb AC rész. Megvan benne a változatosság, ami a többszöri végigjátszást is értelmessé teszi. Egyáltalán nem monoton, gondolom az "infókereső" küldetésekre gondoltok, de azok, ha ügyes az ember, alig vesznek időt igénybe, és azok között is vannak jók. Az utána lévő rész meg változatos.
Hát nem tudom, mi a változatos abban, hogy 10 embert likvidálsz szinte ugyanazzal a módszerrel. Szerintem rémunalom volt az első rész, az egyetlen ami tetszett benne, az a titokzatosság valamint Ältäir, aki szerintem egy nagyon jó főszereplő volt. A harcrendszert inkább nem említeném, lehet hogy nehéz volt, de ezt sajnos elnyomta az unalmassága, akárcsak a küldetéseket. A többszöri végigjátszáshoz pedig számomra az hozna csak kedvet, ha ez lenne az egyetlen AC.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 06. 22:49

Egyet értek Dani. Hihetetlenül egy kaptafa az egész.

Ami engem ami kifejezetten irritál az az, hogy azok a rohadt degenerált fogyatékosok mindig lökdösnek. Nem egy küldetést miattuk buktam be. Nyilván az idegesítés volt a céljuk a készítőknek a megalkotásukkor. Hát sikerült nekik.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 10. 18:03

Új gameplay=

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 10. 19:27

Szépnek szép, az kétségtelen. Jól adja alá a PS a lovat. De hol az anyámban ugrál ennyit egy kalóz? :D Annyira nincs meg a koncepció összhangja, hogy a hangulat rovására megy. Szerintem. Ennek ellenére, 1x kijátszhatónak tűnik.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 10. 19:56

Erre a játékra azért rakták az AC dolgokat, hogy el tudják adni, mint már korábban kifejtettem. Viszont a kalózos játékot pont az AC az, ami elrontja. Így pont az, amivel eladják a vak fanoknak, az az, ami miatt nem lesz olyan jó a játék.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 11. 00:13

Én az AC részeket mindig egyszer játszom végig :D. Viszont, azokat 100%-osan :D.

A gameplay nekem tetszett, a grafika jó. Hát..., na legyen! Megveszem, de csak a GTA V után! :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 11. 02:52

Hát, a IV elég várós, csak nem lesz pénz a GTA után :D Így aztán valószínűleg Karácsonyra lesz.

Válasz küldése