Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 11. 20:36

Ami nem olyan vészesen szar, abba beleköt és kritizálja ezerrel, ami meg ilyen ötlettelen, összeolvasztott, komolyabb érdemi fejlődéseket alig mutató rókabőr, azt meg ezerrel védi. Ilyen csávó sem terem minden bokorban. :lol:

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 11. 20:43

De nem ám :D Na, mindegy. E miatt nem akarok senkivel se vitát kezdeni.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 11. 21:14

Kiscserko írta:De nem ám :D Na, mindegy. E miatt nem akarok senkivel se vitát kezdeni.
Óvatos vagy. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 11. 21:19

realostew írta:
Kiscserko írta:De nem ám :D Na, mindegy. E miatt nem akarok senkivel se vitát kezdeni.
Óvatos vagy. :D
Csodálod?! :D Az OFF topikban szegény csak annyit kérdezett, hogy vajon mi lehet bodom26-tal és nézd meg, mi lett belőle. :P :lol: Magára vette, ő kért elnézést, pedig nem is az ő hibája volt, bár ezek szerint ő még mindig így gondolja, ezért inkább óvatos, nem akar több összetűzést senkivel, főleg az ezekben a napokban dúló háborús hangulat alatt.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 11. 21:22

Jaja, nem volt szép az elmúlt 1-2 nap. Érdekes, hogy pont ilyenkor jött több embernél is a "rossz nap". Valamitől könnyen ingerelhető volt itt több ember is.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 11. 21:25

Biztos valami komolyabb front volt, de ne OFF-oljunk, felejtsük el az elmúlt napokban történteket és kanyarodjunk vissza az eredeti témához: Assassin's Creed-széria. ;)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 11. 21:28

Nézd már... Te nyitottad atopickot és már azt hiszed, hogy dirigálhatsz? (na jó csak vicc :D )

Amúgy nem rég licitáltam egy AC2-re. Viszont másnap láttam, hogy nem sokkal drágábban az AC2 GOTY-t is megtudtam volna venni. Az érdekelne, hogy mik vannak a DLC-ben? Sokat hagyok ki ha a simát veszem meg?

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 11. 21:46

Szerintem, ha már veszed, akkor a GOTY-t. Asszem két szekvencia-t raktak DLC-be.

Itt azért vagyok óvatos, mert ez tényleg kötekedős beszólásom volt, ami nem szokásom. A bodomost tényleg sajnálom, ez van. Amúgy én akkora háborús zónát nem látok, csak az OFF-ban volt valami, gondolom a GTAV topicaiban lehet.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 11. 22:00

Kiscserko: Igen, sajnos az OFF topicban történtek az egész oldalra kihatással voltak, így a GTAV topicra is, ezért használtam a "háborús zóna" kifejezést.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 11. 22:22

Az úgy konkrétan mit jelent, hogy 2 szekvenciát raktak DLC-be? Miről maradok le?

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 11. 23:11

realostew írta:Az úgy konkrétan mit jelent, hogy 2 szekvenciát raktak DLC-be? Miről maradok le?
Ez a két szekvencia tartalmazza: Forlì ostromát és a Hiúságok máglyáját.
Bár, én még nem játszottam velük, szóval...

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 12. 06:36

dani.szentgali írta:Ami nem olyan vészesen szar, abba beleköt és kritizálja ezerrel
Ja bennem nagy hiba van, mert nem vagyok elfogult GTA mániás, aki minden GTAs dolgoktól el van ájulva. Milyen érdekes, hogy mire kiderült milyen is lesz ez a több főszereplős rendszer már sokan kezdenek hasonló véleménnyel lenni
dani.szentgali írta:ami meg ilyen ötlettelen, összeolvasztott, komolyabb érdemi fejlődéseket alig mutató rókabőr, azt meg ezerrel védi
Persze ezerrel védem folyamatosan....

Csak tisztességes indokot kellene írni, hogy miért nem jó, nem a mostanában nagy divat rókabőr szöveggel jönni. Azt meg már leírtam nem egyszer, hogy az AC nem csak egy középkorban játszódó tetőkön ugráló játék. Minden számozott rész egy teljesen másik korban, témában játszódik. Az meg, hogy egy kalóz nem lehet asszaszin nem érv, mert a sztori teljesen ismeretlen

de hát persze az Ubisoftot kell szidni, mert egy gyáva kiadó és csak a rókabőröket gyártják miközben az elmúlt bő egy éveben nem egy új címet jelentettek be

Kritizálnám én az AC4et is. Csak nem tudom, mert ami eddig jött róla az mind tetszik, ellentétben mondjuk a GTAVel
realostew írta:Az úgy konkrétan mit jelent, hogy 2 szekvenciát raktak DLC-be? Miről maradok le?
Semmiről. Az AC2 sztorijához nincs köze és maga a 2 szekvencia is unalmas

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 12. 07:56

Tudod barátom, a probléma az, hogy kettős mércével méred a dolgokat. Amikor kiderültek dolgok a GTAV -ről, akkor csapkodtál, meg minden, és ugyanúgy érveltél, mint ahogy szerinted mi érvelünk a drága AC4 fércmunkáról.
Észrevetted? Nyilván nem.

Benned van a hiba, mert ha nem elfogult GTA mániás vagy, akkor AC mániás, legalábbis az "érvrendszered" alapján.

És tudod az indokok... Itt mindenki leírja a véleményét. lehet, hogy te úgy érzed, hogy mindenki egy rögtönz9tt kritikát nyom ki a... szóval mindenki kritizálja a játékot, de ezek vélemények, és szerintem szépen érveltek. Továbbá az a tén, hogy te valamiről már korábban leírtad, hogy "nem" még nem jelenti azt, hogy az tényleg így van. Mert az, kérlek szépen, hogy korábban kijelentetted ezt a szót, bizony nem egy érv. Mert ha valaminek a nevét használjuk, akkor legyen már annyi bőr a képünkön, hogy nem tesszük tönkre irreálisabbnál irreálisabb történetekkel, amik csak a pénzszerzést mozdítják előre, igazi munka hiányában.

Minden személyes sértés nélkül írom ezt a dolgot.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 12. 08:52

NoxiousEnterprise írta:Tudod barátom, a probléma az, hogy kettős mércével méred a dolgokat. Amikor kiderültek dolgok a GTAV -ről, akkor csapkodtál, meg minden, és ugyanúgy érveltél, mint ahogy szerinted mi érvelünk a drága AC4 fércmunkáról.
Észrevetted? Nyilván nem.

Benned van a hiba, mert ha nem elfogult GTA mániás vagy, akkor AC mániás, legalábbis az "érvrendszered" alapján.
Nem mondom, te aztán szépen kitudod fordítani az ember szavait :lol:
Nyilvánvalóan AC mániás vagyok, mert megvédem a játékot olyanok kritikáitól, akik valójában tisztában sincsenek a játékkal. Azért is kapott tőlem rengeteg kritikát a 3.rész és hordtam le Connort szar főszereplőnek, mert a játék mániákusa vagyok
NoxiousEnterprise írta:És tudod az indokok... Itt mindenki leírja a véleményét. lehet, hogy te úgy érzed, hogy mindenki egy rögtönz9tt kritikát nyom ki a... szóval mindenki kritizálja a játékot, de ezek vélemények, és szerintem szépen érveltek. Továbbá az a tén, hogy te valamiről már korábban leírtad, hogy "nem" még nem jelenti azt, hogy az tényleg így van. Mert az, kérlek szépen, hogy korábban kijelentetted ezt a szót, bizony nem egy érv.
Tényleg jó érv, hogy kalóz nem lehet asszaszin. Ezt el kell ismernem, zseniális
Meg az is nyilvánvaló, hogy ez nem is ACnek készült, mert most nagy szerepet kap a hajózás, de azon kívül a többi játékmeneti elem ugyanaz.
Az Ubisoft pedig egy gyáva fos kiadó. Nem mer bejelenteni új AAA címeket, mint a Watch Dogsot, Crewot, Divisont. Ezért a kalózos játékukat át is nevezték Assasin's Creednek
NoxiousEnterprise írta:Mert ha valaminek a nevét használjuk, akkor legyen már annyi bőr a képünkön, hogy nem tesszük tönkre irreálisabbnál irreálisabb történetekkel, amik csak a pénzszerzést mozdítják előre, igazi munka hiányában.
Erre megint a szokásos sablont tudom mondani. Tisztában kellene lenni magával a játék alaptörténetével. Aki például azt hiszi, hogy az eddigi részekben Desmond vissza ment az időben és, hogy az első rész szerint csak Altair idején léteztek asszaszinok az elég messze van tőle

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 12. 10:56

Látod, fölösleges vitázni: Mind a két oldalon ugyanazt mondják az emberek :)

Zseniális érveknél tartva, ha valaki azt mondja, hogy szar a történet, akkor azzal, hogy "ilyen a történet" meggyőzően lehet érvelni ;) De mint mondtam volt, fölösleges vitázni.

Ja, és köszi, a vitázás egyik alapszabálya, hogy a vitapartner szavaival kifordítva kell dobálózni :)

Válasz küldése