Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
domikax1
Puding
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2014. 07. 03. 08:47
Tartózkodási hely: somogy

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: domikax1 » 2014. 08. 14. 08:15

hol lehet a vapid speedo-t megtalálni onlineban?

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 08. 14. 09:02

Az ipari negyedben keresd, illetve elvileg parkol néha a Chumash Plaza parkolójában.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 18. 11:15

Korábban már írtátok, hogy a kérdőjeles küldik csak mellékküldik és nem fontos megcsinálni, de NikitaDragovich irta, hogy a Franklin-hez kapcsolódó kérdőjeleseket kell megcsinálni. Ha jól értem, akkor Franklin kérdőjelei kötelező fő missionok?

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 08. 18. 12:02

Nem. Ezek mellékküldetések, és kellenek a 100%-hoz, de azért csak Franklin-é, mert a sztori végén megölhetjük Trevor-t vagy Michael-t, és így nem tudnánk az övéiket megcsinálni.
Tehát akkor még egyszer, röviden: "kérdőjeles küldetések" = mellékküldetések. Ezekből csak Franklin-é kell a 100%-hoz, de Franklin "kérdőjeles küldetései" nem fő küldetések, hanem ugyanúgy mellékküldetések. Így már érthető?

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 08. 18. 12:41

Igen, azok csak mellékküldetések, melyekből a 100% eléréséhez csak a Franklinhez kapcsolódókat szükséges elvégezni. Azonban lehet, hogy a játék nem adja meg a "Chop" c. küldetést, amíg nem teljesítedaz első Tonya küldetést.

Viszont Tonya küldetéseit jó minél hamarabb megcsinálni, mert előfordulhat, hogy később valamiért nem adja meg a játék, hiába próbálod meg felhívni telefonon, akkor se. Ez wantoonál is előfordult, és emiatt ugrott neki a 100%.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 08. 18. 14:07

Visali írta:Viszont Tonya küldetéseit jó minél hamarabb megcsinálni, mert előfordulhat, hogy később valamiért nem adja meg a játék, hiába próbálod meg felhívni telefonon, akkor se. Ez wantoonál is előfordult, és emiatt ugrott neki a 100%.
Én pontosan emiatt is hagyom a játék végére a főküldetéseket. Egyébként ugyanez igaz a random eventekre is. Jelenleg 48 van kész az 57-ből. :) Szerintem sokkal jobb úgy játszani egy játékkal, hogy a mellékküldetéseket már a legelején megcsinálod. :D Vicces, hogy az első mentésemben a 100%-ot az utolsó pálya teljesítésével értem el! ;)

Mindemellett a GTA IV-ben felhívhattad Romant, ha megcsináltál egy főküldetést. S ekkor extra beszélgetés történik vele, s ugyanez a GTA V-ben is benne van. Általában Jimmy-t, Tracey-t, Amandát, Martin Madrazót és Lamart tudod hívni küldetések befejezése után. :D Szinte az összes ilyen beszélgetést megcsináltam a IV-ben és az V-ben is egyaránt. Mi több a TLAD-ban Angus Martint tudod hívni.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 08. 18. 15:12

NikitaDragovich írta:
Visali írta:Viszont Tonya küldetéseit jó minél hamarabb megcsinálni, mert előfordulhat, hogy később valamiért nem adja meg a játék, hiába próbálod meg felhívni telefonon, akkor se. Ez wantoonál is előfordult, és emiatt ugrott neki a 100%.
Én pontosan emiatt is hagyom a játék végére a főküldetéseket. Egyébként ugyanez igaz a random eventekre is. Jelenleg 48 van kész az 57-ből. :) Szerintem sokkal jobb úgy játszani egy játékkal, hogy a mellékküldetéseket már a legelején megcsinálod. :D Vicces, hogy az első mentésemben a 100%-ot az utolsó pálya teljesítésével értem el! ;)

Mindemellett a GTA IV-ben felhívhattad Romant, ha megcsináltál egy főküldetést. S ekkor extra beszélgetés történik vele, s ugyanez a GTA V-ben is benne van. Általában Jimmy-t, Tracey-t, Amandát, Martin Madrazót és Lamart tudod hívni küldetések befejezése után. :D Szinte az összes ilyen beszélgetést megcsináltam a IV-ben és az V-ben is egyaránt. Mi több a TLAD-ban Angus Martint tudod hívni.
De Romant bármivel kapcsolatban felhívhattad. Ha összejöttél valamelyik csajjal, akkor felhívhatod, de ő is megkeres, hogy elújságolja, hallotta a hírt. Szerintem amúgy pont ettől lesz olyan jó az a néhány játék. Johnny mindig mindent kibeszélt Angusszal. :D

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 18. 17:43

Köszi mindenkinek.
Arminho írta:a sztori végén megölhetjük Trevor-t vagy Michael-t, és így nem tudnánk az övéiket megcsinálni.
Én még véletlenül sem fogom kinyírni egyiket sem, hanem tudom, hogy van egy harmadik lehetőség, amikor Franklin szétszedi őket, amikor ki akarják nyírni egymást, aztán összefognak az a hülye csávó ellen. Na majd én azt fogom választani, mivel Michael a kedvencem és Trevorral lehet jót hülyéskedni.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 08. 18. 22:47

VoorstedelijkeViking: Ja! Örülök, hogy nemcsak én figyeltem fel ezekre a dolgokra. :)

Kriss: ERŐS SPOILER! A C Opcióban egyik főhős sem hal meg, viszont az A-ban megölheted Trevort, Michaelt pedig a B-ben. Első mentésemben én a C-t választottam, de most a másodikban megölöm Trevort! Ő az, aki legjobban megérdemli a halált... Megbocsáthatatlan, amit Johnnyval, Terryvel, Clayvel, Ashleyvel és a Lost Blaine County fejezetének a tagjaival tett! Alig várom, hogy megölhessem már, habár a küldetéseit előre megcsinálom (statisztikámban láthattad, hogy sokat csináltam meg vele). Viszont mégis Michael fogja nálam lelőni. Én biztosan nem. Michaelnek kell elrendeznie Trevort, ekképpen hagyom, hogy Michael lője le! (Lehet választani, hogy lelövöd Franklinnel vagy hagyod, hogy Michael kinyírja helyetted.)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 08. 19. 06:46

akkor ha nem lövőd le előbb-utóbb akkor Michael teszi ezt meg? ezt nem tudtam :D
Amugy én már 3-szor kitoltam a játékot, mind a 3 opciót válaszva :D

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 19. 07:28

NikitaDragovich írta:Kriss: ERŐS SPOILER! A C Opcióban egyik főhős sem hal meg, viszont az A-ban megölheted Trevort, Michaelt pedig a B-ben. Első mentésemben én a C-t választottam, de most a másodikban megölöm Trevort! Ő az, aki legjobban megérdemli a halált... Megbocsáthatatlan, amit Johnnyval, Terryvel, Clayvel, Ashleyvel és a Lost Blaine County fejezetének a tagjaival tett! Alig várom, hogy megölhessem már, habár a küldetéseit előre megcsinálom (statisztikámban láthattad, hogy sokat csináltam meg vele). Viszont mégis Michael fogja nálam lelőni. Én biztosan nem. Michaelnek kell elrendeznie Trevort, ekképpen hagyom, hogy Michael lője le! (Lehet választani, hogy lelövöd Franklinnel vagy hagyod, hogy Michael kinyírja helyetted.)
Igen, ezt én is tudtam, de köszi, hogy leírtad. Én mindhárom karaktert bírom és ahogyan már láttam, a C egy sokkal izgalmasabb és csapatmunkával rendelkező küldetés.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 08. 19. 07:55

mikor jön már az új update? :D reggel? délben? öste?! :D

Avatar
domikax1
Puding
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2014. 07. 03. 08:47
Tartózkodási hely: somogy

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: domikax1 » 2014. 08. 21. 09:36

miért lettem online-ban 2 szintes????? :S 78-as voltam! :(

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 08. 21. 09:58

Ugyanaz a multis karaktered? Cheateltél? Ha nem, akkor írj a Rockstar Supportnak ez ügyben.

Avatar
domikax1
Puding
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2014. 07. 03. 08:47
Tartózkodási hely: somogy

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: domikax1 » 2014. 08. 21. 10:00

ugyanaz volt. de az az érdekes hogy a fegyverek, ruhák megmaradtak.

Válasz küldése