OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 10. 12. 17:52

Emlékszel Vader vagy Grievous alap sebességére a II -ben? :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 10. 12. 18:10

Of course! :D Ahogy a magyartanárom szokta mondani, olyanok voltak, mint egy reumás csiga. :P Pontosabban Vader szimplán sétálgatott, Grievous meg össze-vissza totyogott. A leggyorsabb alapsebességű karakterek talán Ayila Secura meg Darth Sidius voltak (bár utóbbinak "könnyű" volt, hisz lebegett). Bár már elég homályosak az emlékeim. :D Az biztos, hogy Vader és Grievous voltak a leglassabbak.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 12. 18:20

Áhh hogyha az a Darth Vader-es könyvem megvolna még.. :D
Amugy játékban normális, hogy adtak neki futás kéoességet mivel eléggé óriási szívás lenne Vader karakterét irányitani, hogyha az alig tud mozogni. Amugy meg igen, a vállán volt egy nagyon expert berendezés amin nem lehetett áthatolni semmivel sem, de az meg TIZENKÉT EGÉSZ KÁTTŰ kilót nyomott, ("Az is lehetetlen volt számára, hogy a karjait feje fölé emelje"). De tényleg lehetetlen számára a futás. Egyrészt a sok-sok plusz nehézség miatt amit a páncél adott és másképp.. Hát halott volna ha az a ruha nem volna. :D Na meg a légzés.. Eléggé komplikált egy rendszer volt az is. Olvastam azt is, hogy A sötét Nagyúrnak a testét folyamatosan tisztitani kellett az elhalt húsoktól, na meg az állandó hörgése miatt lehetetlen volt számára az alvás. Na meg az a meditációs kamra... :lol:

Áhh régebb naponta megnéztem mind a hat részt vagy 4x. Akkora nagy fan voltam. És most jó volt mind ezeket felidézni :P

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: MateL » 2015. 10. 12. 20:29

Luszie írta:Ügyes. Akkor hát tudod, ki vagyok.
Ha jól láttam ma délután az utcán is elmentem melletted. Akartam köszönni de nem volt bátorságom. :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 10. 12. 20:33

Mert fel is ismertél? Innye, akkor tényleg jól utána néztél a dolgoknak.
Köszönj rám nyugodtan... :D Nem harapok.

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: MateL » 2015. 10. 12. 20:42

Ritka jó a memóriám, nem vagyok pszichopata, nem tehetek róla. Amúgy nem biztos, hogy te voltál. Sétált melletted valaki (talán a fiúd) fél 6 körül a Honvéd térnél?

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 10. 12. 20:44

MateL. Kezdesz komolyan megijeszteni. Biztos, hogy csak véletlen futottál bele Luszieba? :D just kidding

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 10. 12. 21:35

MateL írta:Ritka jó a memóriám, nem vagyok pszichopata, nem tehetek róla. Amúgy nem biztos, hogy te voltál. Sétált melletted valaki (talán a fiúd) fél 6 körül a Honvéd térnél?
Az akkor nem én voltam, bár sokat járok a Honvéd téren. :) (mily meglepő... :D )
fél 6-kor csak kedden szoktam végezni, az összes többi nap hamarabb itthon vagyok már.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 10. 13. 00:31

Ma délután felnézek a fórumra, és 12 új hozzászólás van. A nagyobbik része Luszie-tól származik! :D Ez igen! Te vagy ennek az oldalnak a motorja! ;)

Ma, azaz tegnap kipróbáltam PS4-en a Star Wars: Battlefront bétáját. Nagyon jó volt! Nagyon tetszett! :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 10. 13. 05:52

Azért szólok hozzá, mert más hozzászól, tehát nem az enyém az érdem, hanem másoké is ugyanúgy.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 10. 13. 09:56

dani.szentgali írta:Of course! :D Ahogy a magyartanárom szokta mondani, olyanok voltak, mint egy reumás csiga. :P Pontosabban Vader szimplán sétálgatott, Grievous meg össze-vissza totyogott. A leggyorsabb alapsebességű karakterek talán Ayila Secura meg Darth Sidius voltak (bár utóbbinak "könnyű" volt, hisz lebegett). Bár már elég homályosak az emlékeim. :D Az biztos, hogy Vader és Grievous voltak a leglassabbak.
Sidious nem is volt gyors. Tök lassan lebegett. A probléma is az volt vele, Vaderrel meg Grievousszel, hogy alapból lassan mentek, ha meg a "sprint" üzzemmódba kapcsoltál, akkor emg irányíthatatlanul gyorsak voltak. Ráadásul most hogy belegondolok, Vader is lebegett a sprint közben, ahogy Sidious is (sőt, mind a ketten tudtak repülni :P).


Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 10. 14. 15:42

Tequi-La-La írta:Kép
What do you mean?
VoorstedelijkeViking írta:
dani.szentgali írta:Of course! :D Ahogy a magyartanárom szokta mondani, olyanok voltak, mint egy reumás csiga. :P Pontosabban Vader szimplán sétálgatott, Grievous meg össze-vissza totyogott. A leggyorsabb alapsebességű karakterek talán Ayila Secura meg Darth Sidius voltak (bár utóbbinak "könnyű" volt, hisz lebegett). Bár már elég homályosak az emlékeim. :D Az biztos, hogy Vader és Grievous voltak a leglassabbak.
Sidious nem is volt gyors. Tök lassan lebegett. A probléma is az volt vele, Vaderrel meg Grievousszel, hogy alapból lassan mentek, ha meg a "sprint" üzzemmódba kapcsoltál, akkor emg irányíthatatlanul gyorsak voltak. Ráadásul most hogy belegondolok, Vader is lebegett a sprint közben, ahogy Sidious is (sőt, mind a ketten tudtak repülni :P).
Jobban belegondolva, most hogy így mondod, Sidious valóban nem volt valami gyors. Nem tudom, miért emlékeztem arra, mintha gyorsan lebegett volna (egyébként meg Yoda az egyik leggyorsabb). :S Mindegy, azóta beraktam az Xbox Classic-ba a játékot és felfrissítettem néhány régi emléket, és hát ritka jó játék még most is a Battlefront 2. Ha kicsit elfogult és laikus akarnék lenni azt mondanám, hogy a hamarosan megjelenő Battlefront (amit egyébként szerintem nyugodtan hívhatnánk akár Battlefront 3-nak is) csupán a grafikájának meg egy-két plusz játékmód megjelenésének köszönheti, hogy nem egy az egyben ugyanaz, mint az elődje. Persze ez egy elég erőteljes mondat így ebben a formában, hisz nem csinálhatnak egy olyan részt, aminek meg köze sincs az előző kettőhöz. :D Mindenesetre remekül fest az új játék, a játékmenetbeli újítások ugyan elég csekélynek tűnnek, mégis azt kell mondjam, hogy ez valószínűleg csak azért van, mert magát a játékmenetet már az első két rész is szinte tökéletesre fejlesztette. Szóval nem lehetett könnyű egy eleve tökéletes játékot a megjelenítésen túl tökéletesíteni. :) Szerintem az idei játékok közül így is, úgy is a Battlefront lesz a király, sajnálom is, hogy én kimaradok belőle. :(

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 14. 17:30

Valaki Clever botozott már? :D

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 10. 14. 17:33

Én inkább a barátaimmal beszélgetek.

Válasz küldése