GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 13. 22:35

Ha valami csoda folytán esetleg vezetni is lehet majd, akkor én is 20-25 millió dollár közé lőném be az árát. Ha viszont csak egy vízen úszó ingatlan szerepét fogja betölteni (ami egyébként valószínűbb), akkor szerintem maximum 20 millió lesz, de az is előfordulhat, hogy kicsivel alatta lesz. Szóval ha nem lehet vezetni, akkor kb 18-20 millió között lesz szerintem.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 12. 15. 14:14

Arminho írta:Én állom a fogadást, úgyis PS4-re gyűjtök. Mellesleg, szerintem olyan 5-8 millió között lesz majd a yacht.
Ez esetben, Gonzales, kérem a PS4 árát. :D

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 12. 15. 14:34

Gonzales írta:Fogadok egy Ps4 árában, hogy a Yacht 20-30 millió közt lesz, pontosabban 25 milliónyi zöldhasú.
Ki tartja a tétet? :D :D
Csak közel 20.000.000-t tévedtél. :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 12. 15. 15:26

Yay, jobban ismerem a Rockstar marketinget mint ők.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 15. 15:43

Arminho írta:
Arminho írta:Én állom a fogadást, úgyis PS4-re gyűjtök. Mellesleg, szerintem olyan 5-8 millió között lesz majd a yacht.
Ez esetben, Gonzales, kérem a PS4 árát. :D
Igazából ha valaki is kapna nyereményt az Viking volna, mivel Ő 5-7 míg te 5-8 millióra tippeltél. :P :D
Amugy azért én nem raktam volna ilyen olcsóra az árát.. :roll:

Szerk; igazából senki se nyert, mert 3 fajta Yacht közül választhatunk, van 6,7 és 8 milliós is. :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 15. 15:50

Akkor én nyertem, mert azt mondtam, hogy 10 milliónál nem lesz több.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 15. 15:51

Ja, gyakorlatilag. :DD
Narratornak is igaza volt, a Heli megy ajándékba a Yacht-hoz. :D
És igen, lehet mozgatni :P Csak nem értem miért kell érte fizetni.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 12. 15. 16:27

Egyezzünk meg abban, hogy hogy mindenki nyert, kivéve Gonzales. :P Már csak pár napot kell várnom, hogy ki is próbálhassam, ugyanis ma megrendeltem a PS4-et, mellé a GTA V-t.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 15. 17:02

Gonzales's VIPs néven fogok majd egy Organization-t inditani. :D Ki szeretne csatlakozni? :D :lol:
Na meg a hajóm neve szerintem Phantom Queen, vagy HMS Gonzales, vagy S.S. Gonzales lesz. :D még eldől :D

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 12. 15. 17:17

Gonzales írta:Gonzales's VIPs néven fogok majd egy Organization-t inditani. :D Ki szeretne csatlakozni? :D :lol:
Na meg a hajóm neve szerintem Phantom Queen, vagy HMS Gonzales, vagy S.S. Gonzales lesz. :D még eldől :D
Vezetônek pocsék lennék, így én már most engedélyt kérek a fedélzetre lépni, kapitány!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 12. 15. 17:38

Karácsonyi update cuccok: http://gtaforums.com/topic/832884-festi ... 1068258999
Valamilyen Liberty City-s update is közeleg: https://twitter.com/TezFunz2/status/676 ... 17?lang=hu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Davekoma 2015. 12. 15. 17:42-kor.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 15. 17:40

UnNarrator írta:
Gonzales írta:Gonzales's VIPs néven fogok majd egy Organization-t inditani. :D Ki szeretne csatlakozni? :D :lol:
Na meg a hajóm neve szerintem Phantom Queen, vagy HMS Gonzales, vagy S.S. Gonzales lesz. :D még eldől :D
Vezetônek pocsék lennék, így én már most engedélyt kérek a fedélzetre lépni, kapitány!
Néküled bele sem fognék :) :roll:

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 12. 15. 18:34

Most eszembe jutott egy filmrészlet erről.

- Azt mondták, niggert keresnek. Hát tessék!
- Öhm, igen, tessék, itt a jelentkezési lap, kérem töltse ki!
- Aztán még firkáljak is! Ezt még megkeserülöd! [...] Lássuk csak... kora? Majdnem 20. Méret? Hat pár, bébi! Apja neve? Hmm, nem tudom. Neme? Hehe, helyben vagyunk! Fizetési igény? Három millió dollár... kápéban!
[...]
- Jó napot, kérem foglaljon helyet! Nos, lássuk csak... azt írja, hogy hobbijai az ivás, a kábítószerezés és az illegális fegyverviselés.
- Igen, igen.
- Tud autót vezetni?
- Kulccsal vagy anélkül?
- Hmm... gratulálok, maga fel van véve!

Mindegy, lényegtelen, nem ide tartozik. Én is szívesen csatlakozok, bár én a Speedy Inc. nevet jobbnak találom. :D

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 15. 18:59

Az se rossz :D
Vagy a Blaze it Ponyiczky's :D :D aminek a nagy istene nem lenne más mint Tequi-la-la. :lol: :lol:

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 15. 22:06

Nos, amint látom, az árakat nekem sem sikerült jól belőnöm a jachttal kapcsolatban. :D Na mindegy. :) Elég kíváncsi típus vagyok, ezért most megnéztem pár videót YouTube-on erről a DLC-ről, különösen a jachtos dologról, mivel ennek a megvalósítása érdekelt a legjobban. Van, ami tetszik benne, van ami kevésbé, de összességében a videók alapján elég királyul sikerültek a jachtok. Ami nagyon szimpatikus, hogy nem egy, hanem három különböző jacht közül lehet választani, ami mindenképp pozitívum, főleg hogy ezeken belül is van több kategória, már ami a hajóhoz járó extrákat illeti. A jacht belsejének és külsejének teljes testre szabhatósága mellett is megemelem a kalapom, hajam, bolygóm, univerzumom, egyszóval mindenem a Rockstar előtt, a látottak/hallottak alapján ezúttal nagyon kitettek magukért. Az, hogy a jachtból valóban egy vízen úszó ingatlan lett, tetszik is meg nem is. Tetszik azért, mert elég királyság, hogy most már a tengeren is lakhatunk, ráadásul egy elég luxus otthonban, ami elég sok praktikus funkcióval is rendelkezik, amivel a normál ingatlanok nem (pl.: helikopterleszálló meg mini dokkok a kisebb hajóknak, csónakoknak). Másrészt viszont ennek az ingatlan funkciónak vannak hátrányai is. A legnagyobb hátrány az, ami miatt a leginkább tartottam, ez pedig az, hogy a jachtot nem lehet manuálisan vezetni, mint a többi járművet. Persze így is elégedett vagyok, hisz a vezethetőség már csak cukormáz lett volna a tortán, de hatalmas feelingje lett volna, ha a vezethetőséget is megoldják. Mondjuk az sem rossz megoldás, hogy van egy saját kapitányunk, aki odavisz minket xy kijelölt partszakaszhoz, de egyrészt ahogy láttam, ez némi pénzbe kerül, másrészt meg nem olyan tuti töltőképernyőt (sötétséget) bámulni, míg a hajó egyik helyről a másikra vándorol, legalább azt megoldhatták volna, hogy - mint a taxis utazásnál - bejött volna egy opció, hogy szeretnéd-e kivárni és végignézni az utazást, vagy inkább átlépteted és úgy jött volna csak a töltőképernyő. Így szerintem jobb és látványosabb lett volna, de úgy látszik mindent azért a currentgen konzolok sem bírnak még. Három-négy videó után nagyjából ez a véleményem a jachtokról. A DLC többi tartalmáról nem néztem videókat, mert a szokásos ruhák, járművek meg fegyverek nem izgatnak annyira (mondjuk a revolverről talán mégis megnézek egy-két videót). Összességében elég pöpec DLC-nek tűnik, főleg a jachtok miatt. :)

Válasz küldése